Polska - Syberia, dzień 70: nocleg w autokarze

Polska - Syberia, dzień 70: nocleg w autokarze

12.07.2013 8:07
P.S., K.Z.
Czytanie treści strony dostępne

Połączone siły NINIWA Team i autokarowej grupy jadące wspólnie w kierunku Polski zatrzymały się dziś w Krasnojarsku przywitane i ugoszczone przez ojca Tadeusza. Potem dalej w drogę. Dzisiejszy nocleg w autokarze. Niewygody rekompensuje coraz bliższa perspektywa dotarcia do domu.

Czwartek 11.07

Po całonocnej jeździe kierowca autokaru zatrzymał się na jednej ze stacji benzynowych z zamiarem pozostania tam przez najbliższe 9 godzin. Nie było to wymarzone miejsce na wypoczynek dla członków ekipy, więc, wspólnie wytężając myśli, przypomnieli sobie, że przecież ze 2 km dalej nocowali w pewnej szkole. Bez chwili namysłu wsiedli z powrotem do autokaru, podjechali w to miejsce i zapukali do drzwi. Pierwszym pytaniem jakie zadał dyrektor spostrzegłszy ich stojących na progu było: „Chcecie spać?”. Co prawda, nie chcieli, ale udało im się jakoś dogadać.

Przeczytaj więcej tutaj!

Komentarze

BUSOMAT.PL 2013-07-18, 14:08:57
Zgłoś
BUSOMAT.PL
Ciekawa wycieczka. Autokar to najlepszy środek transportu.

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu