Polska - Syberia, dzień 70: nocleg w autokarze

Połączone siły NINIWA Team i autokarowej grupy jadące wspólnie w kierunku Polski zatrzymały się dziś w Krasnojarsku przywitane i ugoszczone przez ojca Tadeusza. Potem dalej w drogę. Dzisiejszy nocleg w autokarze. Niewygody rekompensuje coraz bliższa perspektywa dotarcia do domu.

Czwartek 11.07

Po całonocnej jeździe kierowca autokaru zatrzymał się na jednej ze stacji benzynowych z zamiarem pozostania tam przez najbliższe 9 godzin. Nie było to wymarzone miejsce na wypoczynek dla członków ekipy, więc, wspólnie wytężając myśli, przypomnieli sobie, że przecież ze 2 km dalej nocowali w pewnej szkole. Bez chwili namysłu wsiedli z powrotem do autokaru, podjechali w to miejsce i zapukali do drzwi. Pierwszym pytaniem jakie zadał dyrektor spostrzegłszy ich stojących na progu było: „Chcecie spać?”. Co prawda, nie chcieli, ale udało im się jakoś dogadać.

Przeczytaj więcej tutaj!

tagi: niniwa, wyprawa Polska Syberia
2013-07-12 08:07:05 P.S., K.Z.

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
BUSOMAT.PL 2013-07-18, 14:08:57

BUSOMAT.PL
Ciekawa wycieczka. Autokar to najlepszy środek transportu.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x