Biesiada na zakończenie lata - FOTO + FILM

Biesiada na zakończenie lata - FOTO + FILM

02.09.2013 8:16
Mateusz
Czytanie treści strony dostępne

W sobotę na Bulwarze Franciszka Grotowskiego mieszkańcy Lublińca i okolic pożegnali tegoroczne lato uczestnicząc w Biesiadanie na zakończenie lata. Na scenie pod namiotem wystąpili: Senioriny i Przyjaciele, Jesika, Kola i Jula oraz Teresa Werner. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęciowej oraz filmiku.

Galeria: Biesiada na zakończenie lata 2013

Zobacz całą galerię

Komentarze

byłem tu 2013-09-02, 11:26:31
Zgłoś
byłem tu
A Ja uważam tak,że impreza była super.W Prawdzie zespoły nie nadawały się na tak prawdziwą Biesiadę Śląską bo śpiewały w j.literackim ale było super.Ważne,że coś się ruszyło. Jedynym minusem jest to,że było mało ławek i ludzie musieli stać ściśnięci a tyły krzyczały,że każdy im zasłania.
n/n 2013-09-02, 10:48:25
Zgłoś
impreza na...
Proponuję organizatorom wyjechać w teren, by uczyć się organizacji imprez od sołtysów. Dożynki w Solarni to majstersztyk, potężny namiot super nagłośnienie oraz zaproszeni wykonawcy. Impreza na zakończenie lata to żenada począwszy od namiociku, nagłośnienia itd.

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu