Karty Kibica STS Victoria Lubliniec

STS Victoria Lubliniec już wkrótce rozpocznie swój drugi sezon w rozgrywkach II Ligi w siatkówce. Już teraz można wesprzec klub nabywając Karty Kibica STS Victoria Lubliniec, które upoważniają do uzyskania rabatów na zakupy u partnerów klubu.

Regulamin
§ 1
Postanowienia ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa ogólne warunki programu aktywacji i użytkowania Karty Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec (zwanej dalej również „Kartą").
2. Wystawcą i właścicielem Karty Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec jest Społeczne Towarzystwo Siatkarskie Victoria, z siedzibą w Lublińcu, przy ul. Sądowej 9, 42-700 Lubliniec, wpisany do rejestru w formie stowarzyszeń prowadzonej przez Starostę Lublinieckiego, pod numerem KRS 0000009755.
3. Program Kart Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec prowadzony jest przez członków Klubu poprzez bezpośredni kontakt oraz stronę internetową www.victorialubliniec.pl.
4. Program Kart Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec rozpoczyna się w dniu 01.09.2013.
5. Użytkownikiem Karty Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec może być osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
6. Przez podmioty objęte programem rozumie się podmioty prowadzące działalność gospodarczą w oparciu o wpis do właściwego rejestru udzielające rabatów na oferowane przez siebie towary i/lub usługi użytkownikom Karty Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec
7. Użytkownik Karty Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec poprzez aktywację w sposób określony poniżej Karty Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem, rozumie jego treść, nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń i zobowiązuje się go przestrzegać.

§ 2
Ogólne informacje o Karcie Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec

1. Karta Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec jest kartą umożliwiającą dokonywanie zakupu towarów i usług z oferty handlowej podmiotów, które wyraziły chęć udziału w programie Kart.
2. W programie objętym niniejszym Regulaminem użytkownicy Kart Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec mogą aktywować karty odpowiednio o wartości:
- BRĄZOWA 100 PLN dająca rabat w postaci 1% lub 5%
- SREBRNA 300 PLN, dająca rabat w postaci 2% lub 10%
- ZŁOTA od 1000 PLN (możliwość rozbicia wpłat na cały sezon) dająca rabat 3% lub 15%
na zakup towarów i usług w podmiotach uczestniczących w programie;
3. Niezależnie od stawek rabatów określonych w §2 ust 2 Regulaminu podmioty uczestniczące w programie mają możliwość przyznania rabatów w innej nie niższej wysokości na określone grupy towarów i usług;
4. Karta Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec nie jest elektronicznym instrumentem płatniczym, kartą płatniczą czy też kartą typu pre - paid.

§ 3
Aktywacja Karty Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec

1. Warunkiem otrzymania Karty Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec jest aktywacja karty następująca poprzez dokonanie wpłaty darowizny na konto Klubu PKO BP SA oddział nr 1 w Lublińcu 62-1020-1664-0000-3302-0433-0825 w wysokości kwoty równej nominałowi wybranej przez użytkownika Karty, zgodnie z pkt. 2.2 niniejszego Regulaminu.
2. Karta zachowuje ważność przez okres 12 miesięcy od dnia 01.09.2013 do 31.08.2014 Okres ważności Karty nie może zostać przedłużony
3. Użytkownicy Karty Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec nie mogą łączyć ich przy użytkowaniu (karty się nie sumują).
4. Użytkownik Karty Sympatyka Wspierającego Klub STS Victoria Lubliniec musi poinformować sprzedawcę o posiadaniu Karty przed zakupem.
5. Dopuszcza się ograniczony dostęp do wybranych towarów lub usług w przypadku objęcia ich akcją promocyjną prowadzoną przez podmiot uczestniczący w programie.

Czytaj więcej
tagi: STS Victoria Lubliniec, Siatkówka
2013-09-09 08:13:33 Mateusz

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x