Otwarcie Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu FOTO

Dziś, 9 września o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu nastąpiło oficjalne otwarcie nowej hali sportowej. Moment otwarcia dokonał nasz złoty medalista olimpijski z Monachium - Zygmunt Anczok, który zapalił znicz olimpijski, który znajduje się przed nowym obiektem. Cała inwestycja kosztowała 5,6 mln zł. Publikujemy ponad 70 zdjęć z otwarcia.

Galeria: Otwarcie Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
observvator 2013-09-23, 20:34:13

Nasz burmistrz nie poczebuje szczekaczek. Jego czyny najlepiej i najdobitniej mówią za siebie!!!

  Zgłoś komentarz

JP 2013-09-18, 12:53:49

Burmistrzowe szczekaczki dały głos :)

  Zgłoś komentarz

a tyla u nos richtig patryjotów 2013-09-17, 22:26:41

Kokuś napisał: "los jaki spotkał park miejski i budynek komunalny położony przy basenie."
Kokuś! Nie nazywaj basenem czegoś, co na długo przed Maniurą przestało być basenem. Przychodzą ci do głowy jacyś winowajcy? ;))) Znajdziesz ich również w UM, także na I piętrze... A może wiesz, jaki był sens budowy budynku komunalnego w parku? Jakie były koszty jego budowy na tym odludziu, jakie były koszty jego utrzymania? Kto wpadł na pomysł jego budowy? To musiało się tak skończyć... Dziwne, że w niwecz idą dzieła stworzone przez naszych dziadów, one przetrwały i Hitlera, i komunę... A w wolnej Polsce poszły na zatracenie!

  Zgłoś komentarz

Pracująca 2013-09-17, 20:04:40

Do Mefisto
Nowa hala sportowa, nowe ulice, docieplone szkoły, przedszkola, nowe parkingi, piękny bulwar, lodowisko, pozyskane grube miliony na inwestycje, dwa nowe zakłady w strefie to fakty. Kto nic nie robi nic nie ryzykuje, ale Tobie, Mefisto, za pewne udało się zrobić więcej. Pochwal się śmiało, chętnie poczytam.

  Zgłoś komentarz

zddbsnb 2013-09-16, 15:44:28

Oddawaj park Maniura !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Zgłoś komentarz

koko dżambo i do przodu 2013-09-16, 13:12:27

Mefisto
Dla mnie najbardziej wyrazistym przykładem "kompetencji" bufona Maniury jest los jaki spotkał park miejski i budynek komunalny położony przy basenie. No ale cóż - winne katastrofy są pewnie: notariusze, poprzedni burmistrzowie, hamulcowi w radzie miejskiej, rządy PiS i na koniec ufoludki ?

  Zgłoś komentarz

markopolo 2013-09-12, 16:23:51

mefisto
Pojechałeś po bandzie! Na tym polega praca burmistrza, że kieruje miastem w naszym imieniu i za nasze, podatników pieniądze. Pieniądze można wydawać mądrze, oszczędnie i z sensem. Można też głupio, rozrzutnie i bezsensownie, bez względu na to, czy własne, czy cudze. Można je również marnotrawić. Wszystkie inwestycje publiczne wymagają wiele pracy i zabiegów, kompetencji i energii, dobrych chęci i organizacji. A dodatkowo, w dzisiejszych czasach, jeszcze umiejętności pozyskiwania środków dodatkowych, zewnętrznych. Jeżeli potrafisz, mefisto, robić to lepiej od Maniury, to startuj na burmistrza. wiedz tylko jedno: musisz przekonać mieszkańców, że rzeczywiście będziesz lepszy. Prawda, że pan Maniura przesadza w samochwalstwie i bufonadzie. Tym bardziej, że nie musi tego robić - jego dzieło samo mówi za siebie. Taka jego uroda, mnie też to nieraz drażni, ale to drobiazg przy jego zaletach.

  Zgłoś komentarz

uczennica od kazika 2013-09-12, 16:05:10

do lublińczanki
Rzeczywiście tak można zrozumieć zdanie. Może lepiej byłoby: ...Wstyd, panie starosto! Proszę brać przykład z burmistrza Maniury!... Nie byłoby wtedy nieporozumienia. Przepraszam, zawiły jest ten nasz polski język.

  Zgłoś komentarz

mefisto 2013-09-12, 13:27:57

Ile tych szych się zebrało
Widać po zdjęciach, że sukces ojców ma wielu. Łatwo się podpisywać pod czymś, co się robi nie za swoje pieniądze. Podobnież łatwo ogłosić przetarg i wybudować za budżetowe = nasze mieszkańców pieniądze. Ale hala fajna. Wystąpienie burmistrzunia skandaliczne - ten facet to egocentryk, a do tego zaklina rzeczywistość.

  Zgłoś komentarz

rodzic 2013-09-11, 23:26:59

Komuniści w 15 lat po zakończeniu straszliwej II wojny światowej w tym miejscy pobudowali halę sportową na miarę ówczesnych czasów!
I, dodatkowo, jeszcze szkołę postawili... A nasi rajcy z Rady Miejskiej dopiero po 23 latach wolnej Polski zadbali o to, żeby nasze dzieci zajęć sportowych nie musiały mieć na szkolnym korytarzu!!!

  Zgłoś komentarz

Pokaż wcześniejsze komentarze

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x