Zerwijmy łańcuchy

Zerwijmy łańcuchy

11 września 2013, godz. 7:35
Mateusz
Udostępnij: Kopiuj link

15 września w godz. 12:00-14:00 OTOZ Animals Lubliniec będzie na Rynku Miejskim w Lublińcu protestować przeciwko trzymaniu psów na łańcuchach w ramach ogólnopolskiej akcji "Zerwijmy łańcuchy". Każdy chętny do wzięcia udziału w happeningu będzie mógł przypiąć się do budy i poczuć ciężar łańcucha. Tym samym organizatorzy chcą ukazać tragiczne realia życia tysięcy polskich psów.

Komentarze

P
Panie inspektorki 23 września 2013, godz. 23:08
Zgłoś
Do Uwalniacza Orek

Spokojnie Panie Uwalniaczu Orek..... Panie inspektorki dokładnie sprawdziły jak prawo reguluje takie "spektakle" ..... niestety.....wieści nie są dobre dla ryb. Prawo na to zezwala ..... co innego gdyby mieszkańcy miasta napisali petycj,e do Pana Burmistrza z prośba o zakaz pokazywania w naszym mieście dręczonych Zwierząt.Wtedy Ty sam mógłbys Im pmomóc.... zatem do dzieła :)

Z
zootechnik 18 września 2013, godz. 8:40
Zgłoś
Zawiedziony

A sam se wejdz do akwarium.Co sie ogladasz na panie Inspektorki.Kazdemu wolno.Wolny kraj.Chcieliscie demokracji to macie

Z
zawiedziony 17 września 2013, godz. 22:09
Zgłoś
Uwolnić orkę!

Podobno na rynku pokazują tego wspaniałego morskiego drapieżnika zamkniętego w akwarium! Co na to OTOZ? Czy to nie jest męczarnia dla ryby żyjącej w ogromnych morskich przestrzeniach? Kiedyś podczas jarmarków w ten sposób pokazywano różne dziwy. A to babę z brodą, a to cielę z dwiema głowami... Jakoś nigdzie nie czytałem o protestach Pań Inspektorek, nie słyszałem o wskakiwaniu do akwarium w proteście... A przecież ryba - jak pies - też swoją godność ma!

P
Piotr 17 września 2013, godz. 18:07
Zgłoś
do "zwierzolubnych" inaczej

Wstydźcie się. Na starość skończycie życie pod mostem. Zero empatii.... na kogo wychowacie wasze dzieci. Zawsze żyłem wśród zwierząt i uważam że dom bez zwierzaka to kaplica bez miłości. Zawsze będę popierał ludzi szanujących zwierzaki....a wy.... pożal się Boże "ludzie" wy powinniście dostać te odchody w prezencie.

O
observer 17 września 2013, godz. 16:24
Zgłoś
Do Lublińcznina

Skąd się biorą tacy L U D Z I E ? Chyba z Kosmosu.

L
Lubliniczanin 16 września 2013, godz. 22:10
Zgłoś
MC, sameś miernota! Napisałeś: "Można wystosować petycje do burmistrza o postawienie śmietników do tego przeznaczonych..... wiem że Animalsi walczyli o to ...co dalej się z tym stało?"

Jakich śmietników??? Każdy właściciel psa powinien zabierać odchody swojego milusińskiego do domu i wrzucić je do swoich odpadów segregowanych biodegradowalnych!!! Dlaczego pozostali mieszkańcy mają płacić za opróżnianie tych ekstra śmietników na psie odchody? Dlaczego mają dodatkowo płacić za kupno tych ekstra śmietników? Nawet jak psie odchody zostaną wrzucone do zwykłego ulicznego kosza na śmieci, to koszty opróżnienia go z tych dodatkowych odpadów i ich utylizacji znów poniosą wszyscy mieszkańcy Lublińca!!!!

M
MC 16 września 2013, godz. 11:02
Zgłoś
mieszkana L-ca

Nie wiedziałam że w Lublińcu mieszkają tacy debile. Zawsze sądziłam że mieszkańcy to fajni ludzie. A może tylko na tym forum zebrali się w większości popaprańcy? Akcja w rynku była bardzo fajna... to dobrze że ktoś uwrażliwia ludzi na krzywdę zwierząt. Co do psich kup.... ja po swoim sprzątam. Można wystosować petycje do burmistrza o postawienie śmietników do tego przeznaczonych..... wiem że Animalsi walczyli o to ...co dalej się z tym stało? Pewnie utkneło na górze. Pozdrawiam mądrych i wrażliwych Lublińczan....reszta to pożal się Boże miernoty

O
observer 16 września 2013, godz. 10:32
Zgłoś
@

Nie wchodz w sukurs, to nie loty dla Ciebie. To metafora Skarbie.

S
szarik 16 września 2013, godz. 10:28
Zgłoś
A może Toj Toj

Ludzie Toj Toje kazcie psom zainstalowac.A wy gdzie sra...ie i sikacie na grzybach na piwie.debile

J
Jolusia 15 września 2013, godz. 21:49
Zgłoś
Bez przesady, Anielo!

Zamiast całkowitego zakazu, powinno być ograniczenie dla hodowców psów w blokach i innych budynkach wielorodzinnych, pozwalające na hodowanie tylko jednego psa o dopuszczalnej wadze np. do 5 kg. Wiadomo, mniejszy pies mniej wydala odchodów!

Pokaż wcześniejsze komentarze

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu