KS Panki i Lotnik Kościelec uciekają w lidze okręgowej

Niestety podczas 8 kolejki ligi okręgowej Sparta Lubliniec przegrała na własnym boisku z Lotnikiem Kościelec 1:2. Początek meczu był dobry. Pierwsza bramka dla naszych padła w 29 minucie spotkania. Kolejne bramki dla konto przeciwnika padły w 41 i 55 minucie meczu. Sparta Lubliniec traci do lidera tabeli 5 punktów.

Lider tabeli KS Panki pewnie wygrał na wyjeździe z Unią Kalety 1:3. Victoria Częstochowa po trzech z rzędu remisach, tym razem odniosła pierwszą porażkę w tym sezonie przegrywając na własnym boisku z Wartą Mstów 1:2. Polonia Poraj rozgromiła 7:0 Liswartę Lisów. Polonia zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli i ma rozegrany jeden mecz mniej. W przypadku tej drużyny warto zwrócić uwagę na fakt, że jako jedyni nie odnieśli jeszcze porażki w tym sezonie. Dodatkowo stracili tylko dwie bramki.