Nauka pływania dla dzieci, na basenie krytym w Lublińcu

Nauka pływania dla dzieci, na basenie krytym w Lublińcu

2 października 2013, godz. 10:56
WOPR Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Serdecznie zapraszamy dzieci na udział w zajęciach z nauki pływania, w ramach programu „Już Pływam”. Cykliczne zajęcia uczące podstaw nauki pływania, będą prowadzone 2 razy w tygodniu, przez dwa miesiące. Rozpoczęcie zajęć dnia 08.10.2013 rok. Uczestnicy nauki pływania powinni mieć ukończone 8 lat. Zapisy na zajęcia będą się odbywać w formie zgłoszeń do dnia 07.10.2013 roku na adres e-mail plywaniezapisy.lubliniec@op.pl z dopiskiem (Jesienna szkółka pływania), w treści proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, adres zamieszkania, wiek, jaka szkoła.

Celem kursu jest popularyzacja nauki pływania, oraz podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, wśród dzieci i młodzieży oraz ograniczenie w ten sposób statystyki utonięć. Propagowanie wśród dzieci i młodzieży, sportowej rywalizacji, upowszechnianie zasad Kultury Fizycznej, zmobilizowania dzieci do podjęcia działań w zakresie poprawy swoich umiejętności pływackich.

Ilość miejsc ograniczona! Na pierwsze zajęcia dzieci muszą przyjść z rodzicami. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonego i wykwalifikowanego Instruktora Pływania.

Koszt udziału w zajęciach na podstawie aktualnego cennika na pływalni.

Info: tel. 502-276-218

Partnerzy: - Zarząd Gospodarki Komunalnej Lokalowej i Ciepłownictwa w Lublińcu.

- Urząd Miejski w Lublińcu.

- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu.

Serdecznie zapraszamy.

Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta Lublińca.

Komentarze

Z
zainteresowany 3 października 2013, godz. 23:13
Zgłoś
Nauka pływania

Nie wiedziałem że: Zarząd Gospodarki Komunalnej Lokalowej i Ciepłownictwa w Lublińcu. - Urząd Miejski w Lublińcu. - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu. organizuje naukę pływania, A co z naszym lublinieckim WOPR? już nie istnieje?

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu