Puchar Polski w Karate w Lublińcu

Lubliniecki Klub Oyama Karate będzie organizatorem niezwykle prestiżowej imprezy sportowej. W dniach 23-24 listopada w nowo wybudowanej hali sportowej Szkoły podstawowej Nr 3 w Lublińcu odbędzie się Puchar Polski w Karate. Współorganizatorem imprezy jest Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura, a wśród z zaproszonych gości jest Ambasador Japonii w Polsce Makoto Yamanaka. Portal Lubliniec.Info objął patronat medialny nad imprezą

Powierzenie organizacji lublinieckiemu klubowi tak ważnej imprezy przez Oyama Polską Federację Karate jest wielkim wyróżnieniem dla naszych karateków. Doceniono w ten sposób zarówno ich sukcesy sportowe odnoszone w kraju i zagranicą, jak i organizacyjną perfekcję podczas turniejów karate organizowanych w Lublińcu w minionych latach.

Jak zapowiada Prezes Lublinieckiego Klubu Oyama Karate sensei Bogusław Plewka, z okazji Pucharu Polski nasze miasto odwiedzi około 400 najlepszych juniorów i seniorów z 40 klubów z całego kraju, którzy walczyć będą w formule knock down. Wśród startujących będzie wielu aktualnych mistrzów Polski, Europy i Świata, medalistów największych zawodów karate. Organizatorzy zadbali o profesjonalną oprawę nagłośnieniową i oświetleniową. Oprócz walk podziwiać będzie można testy tameshiwari (rozbijania przedmiotów) i pokazy sztuk walki.

W Lublińcu odbędzie się zatem wyjątkowa, bardzo widowiskowa impreza sportowa, którą koniecznie trzeba zobaczyć. Na turniej należy się wybrać także po to, by wspierać dopingiem walczących o medale zawodników Lublinieckiego Klubu Oyama Karate.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp na widownię wolny. Oficjalne otwarcie zawodów nastąpi w sobotę 23.11.2013 r. o godz.16.00.

Aktualne informacje na temat imprezybędzie można znaleźć na stronie Lublinieckiego Klubu Oyama Karate oraz na Portalu Lubliniec.Info.

tagi: Sport, Szkoła Podstawowa nr 3, Lubliniec, powiat lubliniecki, OYAMA Karate
2013-10-08 11:18:15 Mateusz, OYAMA Karate Lubliniec

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x