Puchar Polski w Karate w Lublińcu

Puchar Polski w Karate w Lublińcu

8 października 2013, godz. 11:18
Mateusz, OYAMA Karate Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Lubliniecki Klub Oyama Karate będzie organizatorem niezwykle prestiżowej imprezy sportowej. W dniach 23-24 listopada w nowo wybudowanej hali sportowej Szkoły podstawowej Nr 3 w Lublińcu odbędzie się Puchar Polski w Karate. Współorganizatorem imprezy jest Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura, a wśród z zaproszonych gości jest Ambasador Japonii w Polsce Makoto Yamanaka. Portal Lubliniec.Info objął patronat medialny nad imprezą

Powierzenie organizacji lublinieckiemu klubowi tak ważnej imprezy przez Oyama Polską Federację Karate jest wielkim wyróżnieniem dla naszych karateków. Doceniono w ten sposób zarówno ich sukcesy sportowe odnoszone w kraju i zagranicą, jak i organizacyjną perfekcję podczas turniejów karate organizowanych w Lublińcu w minionych latach.

Jak zapowiada Prezes Lublinieckiego Klubu Oyama Karate sensei Bogusław Plewka, z okazji Pucharu Polski nasze miasto odwiedzi około 400 najlepszych juniorów i seniorów z 40 klubów z całego kraju, którzy walczyć będą w formule knock down. Wśród startujących będzie wielu aktualnych mistrzów Polski, Europy i Świata, medalistów największych zawodów karate. Organizatorzy zadbali o profesjonalną oprawę nagłośnieniową i oświetleniową. Oprócz walk podziwiać będzie można testy tameshiwari (rozbijania przedmiotów) i pokazy sztuk walki.

W Lublińcu odbędzie się zatem wyjątkowa, bardzo widowiskowa impreza sportowa, którą koniecznie trzeba zobaczyć. Na turniej należy się wybrać także po to, by wspierać dopingiem walczących o medale zawodników Lublinieckiego Klubu Oyama Karate.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp na widownię wolny. Oficjalne otwarcie zawodów nastąpi w sobotę 23.11.2013 r. o godz.16.00.

Aktualne informacje na temat imprezybędzie można znaleźć na stronie Lublinieckiego Klubu Oyama Karate oraz na Portalu Lubliniec.Info.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu