STS Victoria Lubliniec - PMKS Nike Węgrów 0:3 FOTO

W sobotę zawodniczki STS Victoria Lubliniec podejmowały liderki tabeli PMKS Nike Węgrów. Niestety nie udało się wygrać żadnego seta, a było blisko. Drużyna Nike Węgrów umocniła się na pozycji lidera wygrywając wszystkie swoje mecze i nie tracąc żadnego seta. STS Victoria Lubliniec spadła z czwartego miejsca na szóstą lokatę. Publikujemy wyniki czwartej kolejki spotkań, aktualną tabelę oraz prawie sto zdjęć z meczu.

Pierwszy set nasze siatkarki rozpoczęły krótko mówiąc źle. Już na początku pozwoliły Nike Węgrów odskoczyć na kilka puntów i ta przewaga została już do końca seta. Ostateczny wynik pierwszego seta 17:25. W drugim secie gra STS Victoria Lubliniec zaczęła się układać i zawodniczki miały już przewagę. Kibice zebrani na trybunach ożywili się i głośno dopingowali lubliniecką drużynę. Przewaga niestety nie została utrzymana. Nic dziwnego, że trener Jarosław Wachowski przywołał do porządku nasze zawodniczki. Słowa przyniosły skutek i Victoria miała już piłki setowe. Niestety przeciwniczki zachowały zimną krew, odrobiły straty i wygrały seta 26:28. Z początkiem trzeciego seta można było pomyśleć, że może mecz zakończy się 3:2 dla STS Victorii, bo siatkarski czytały grę przeciwniczek i potrafiły odskoczyć na 5 punktów, ale coś nagle zepsuło się w naszej grze i Nike Węgrów szybko wyrównało, a następnie powoli tworzyła się przewaga, aby ostatni mecz zakończył się 19:25.