Strzelał do pracowników zakładu energetycznego

Strzelał do pracowników zakładu energetycznego

25.10.2013 9:56
KPP Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Policjanci zatrzymali pijanego nastolatka, który strzelał z wiatrówki do pracowników zakładu energetycznego. Wykonujący prace na wysokości kilku metrów energetycy zdołali uniknąć postrzału i o zaistniałej sytuacji powiadomili Policję. Strzelec trzeźwieje teraz w policyjnym areszcie.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Kolonia Lisów. Kilkanaście minut po 12.00 dyżurny jednostki przyjął zgłoszenie dotyczące strzelania z wiatrówki do pracowników zakładu energetycznego. Skierowani na miejsce policjanci zastali elektromonterów, z relacji których wynikało, iż w trakcie pracy przy transformatorze, usłyszeli dźwięk przypominający odgłos wystrzelonego śrutu. Po wskazaniu kierunku, z którego padały strzały, mundurowi udali się na znajdującą się w pobliżu działkę rekreacyjną, na terenie której zastali czterech mężczyzn. Początkowo, żaden z działkowiczów nie przyznał się do posiadania jakiejkolwiek broni. Poinformowani o konieczności przeszukania terenu, 19-letni mieszkaniec Częstochowy przypomniał sobie jednak o wiatrówce i kilku opakowaniach śrutu. Wydając broń stróżom prawa zapewniał jednakże, że do nikogo nie strzelał. Mimo usilnych starań, nastolatek nie zdołał przekonać mundurowych i został doprowadzony do komendy. Z uwagi na wynik badania stanu trzeźwości, który wykazał w jego organizmie prawie promil alkoholu, strzelec trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. Za popełniony czyn może posiedzieć nawet 3 lata.

Komentarze

Oburzony 2013-10-29, 08:13:53
Zgłoś
Oburzony
Nasi kochani lublinieccy policjanci to jak wielcy PANOWIE się czują – myślałem że tyko daleko w Polsce tak jest ale się myliłem. Z tego co wiem policjant zatrzymując samochód do kontroli powinien się przedstawić – stopień – komenda z jakiej jest – przyczyna kontroli. A tu ani dzień dobry ani pocałuj mnie rzyć. Tylko …-po co pan używał spryskiwacza –bo szyba była brudna (chyba się obraził i kazał wyjść z samochodu) – ale i tak się nie przedstawił. Następnym razem każdemu zalecam nagrywanie związanych z policją lub strażą miejską. Trzeba to CHAMSTWO wypędzić ..
KOLO 2013-10-27, 19:01:39
Zgłoś
łopata
Po co do więzienia takiego, łopata i niech kopie rowy pod kable przez trzy mies. Taka kara dla darmozjada
2013-10-27, 11:39:41
Zgłoś
hihihi
jarykj 2013-10-25, 12:27:43
Zgłoś
teraz debila
nalezałoby tez poczęstowac śrutem w miechy,

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu