KABARET POD WYRWIGROSZEM

KABARET POD WYRWIGROSZEM

29.10.2013 11:50
Mateusz
Czytanie treści strony dostępne

KABARET POD WYRWIGROSZEM wraz z AGENCJĄ ARTYSTYCZNĄ JOANNA serdecznie zaprasza Państwa na swój program. Występ odbędzie się 28 listopada 2013 r. o godz.: 20.00 w Miejskim Domu Kultury przy ul. Plebiscytowej 9 w Lublińcu.

Kabaret Pod Wyrwigroszem to kwintesencja wielu gatunków teatralno-muzycznych. Prezentuje, więc szalone tempo, niezliczoną ilość przebieranek, komedię omyłek. Niezwykle zabawne teksty przybrane są w styl farsowy, który stoi na pograniczu teatru i kabaretu. Wizytówką kabaretu są z pewnością parodie, a także zabawne skecze, komentujące aktualną rzeczywistość społeczną. W programie "Kurde Pologne" znajduje się także wiele typowo kabaretowych piosenek. Warto obejrzeć, a potem stwierdzić, że ten kabaret jest ciągle w bardzo wysokiej formie!”

Czas trwania programu to około 120 minut
Cena biletu wynosi 50 zł
Indywidualnie bilety można nabyć w Miejskim Domu Kultury przy ul. Plebiscytowej 9 w Lublińcu lub na www.biletynakabarety.pl.
Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmujemy natomiast pod numerem tel: (41) 361-80-47.

UWAGA! Już wkrótce rusza konkurs, w którym będzie można wygrać podwójne zaproszenie na występ Kabaretu Pod Wyrwigroszem.

Komentarze

jo 2013-10-31, 22:33:35
Zgłoś
jo
no właśnie, co z kabaretem młodych panów, są zarąbiści
bogus 2013-10-31, 17:27:31
Zgłoś
ho
a co z kabaretem mlodych panow?

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu