Mistrzostwa Świata w podnoszeniu ciężarów - Wrocław

Mistrzostwa Świata w podnoszeniu ciężarów - Wrocław

29.10.2013 12:06
H.K. ZS im. Edyty Stein - Partner Lubliniec Info
Czytanie treści strony dostępne

Uczniowie Zespołu Szkół im. Św. Edyty Stein w Lublińcu, korzystając z nadarzającej się okazji, wyjechali w piątek 25 października do Wrocławia, na Mistrzostwa Świata w podnoszeniu ciężarów. Najwyższej kategorii impreza w Polsce nie zdarza się często, więc mamy satysfakcję, że mogliśmy być świadkami zawodów na najwyższym poziomie.

W Hali Stulecia panowała wspaniała atmosfera. Główną atrakcją programu był występ Adriana Zielińskiego, złotego medalisty olimpijskiego z Londynu. Jak to w sporcie bywa, faworyci nie zawsze spełniają pokładane w nich nadzieje… Czwarte miejsce - najgorsze dla sportowca – pozostawiło wszystkim niedosyt. Zachowamy we wspomnieniach wspólną zabawę polskich i zagranicznych kibiców, fotki z Szymonem Kołeckim, Pawłem Fajdkiem czy Anitą Włodarczyk, a także zawarcie przyjaźni polsko – japońskiej z pomocą „mamby ” i popcornu.

Uczniowie dostali pamiątkowe znaczki Japońskiej Federacji Podnoszenia Ciężarów, więc goście z kraju „kwitnącej wiśni” mają też u nas swoich wiernych kibiców. Na zakończenie wieczoru zobaczyliśmy przedstawienie „Piękna i Bestia” na wrocławskich fontannach z użyciem świateł i laserów.

J.O.

Galeria: Mistrzostwa Świata w podnoszeniu ciężarów - Wrocław

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu