Ostatnie zebranie organizacyjne XXI HTPN Lubliniec

Ostatnie zebranie organizacyjne XXI HTPN Lubliniec

31.10.2013 9:52
HTPN
Czytanie treści strony dostępne

Ostatnie zebranie organizacyjne w sprawie XXI edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej Lubliniec dla zainteresowanych przedstawicieli drużyn odbędzie się we wtorek 5 listopada 2013 w pubie "U Prezesa" w Lublińcu (przy stadionie Sparty) o godzinie 19:00.

Na zebraniu wpłacić należy wpisowe 600 zł od drużyny oraz rozlosowany będzie terminarz rozgrywek. Planowany start turnieju w niedzielę 24 listopada, pozostałe kolejki w soboty w godzinach 9:00-13:00 w zależności od ilości drużyn (możliwy system mecz i rewanż).

Ustalono, iż dopuszcza się zgłoszenie do drużyny dwóch zawodników zgłoszonych do rozgrywek PZPN w 2013 roku (również obecny sezon-nie dotyczy zawodników powyżej 35 lat) a w dniu meczu wpisanych do sprawozdania jest maksymalnie 12 zawodników, z tym że na boisku w danym momencie może przebywać jeden ze zgłoszonych (zrzeszonych) zawodników. Pozostałe punkty regulaminowe omówione zostaną w w/w terminie zebrania z przedstawicielami drużyn.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu