OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA

OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA

21 listopada 2013, godz. 10:25
Akademia Sportowa
Udostępnij: Kopiuj link

W sobotnie przedpołudnie - 16.11.2013 r. na gościnnej hali sportowej w Gimnazjum nr 1 w Lublińcu, odbyła się wspaniała impreza dla najmłodszych lublinieckich sportowców – VIII Mistrzostwa Przedszkolaków w Piłce Nożnej pod hasłem „Od przedszkola strzelam gola”. Organizatorami mistrzostw było Przedszkole Miejskie nr 8 w Lublińcu oraz Akademia Sportowa Lubliniec.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn dziewcząt i chłopców w wieku 5-6 lat z lublinieckich przedszkoli – w sumie prawie 100 zawodników. Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem nie tylko dzieci ale i ich rodziców, rodzeństwa a nawet dziadków. Trybuny zapełniły się kibicami, którzy żywiołowo reagowali na kolejne akcje i gole małych piłkarzy.

Wszystkie przedszkola otrzymały z rąk pani wiceburmistrz Anny Jonczyk Drzymała i honorowego gościa pana Zygmunta Anczoka puchary, pamiątkowe dyplomy a przedszkolaki pierwsze w życiu złote medale. Dodatkową atrakcją był konkurs piłkarski dla rodziców „złoty strzał”.

Organizatorzy turnieju - prezes Akademii Sportowej Cezary Białas i dyrektor Przedszkola nr 8 Barbara Gruca gratulowali wszystkim przedszkolakom zaangażowania i wspaniałej sportowej walki, a kibicom podziękowali za stworzenie wspaniałej, rodzinnej atmosfery. Specjalny puchar dla Najlepszego Kibica powędrował do Dominika - najbardziej kolorowego i zaangażowanego kibica jednej z drużyn.

Akademia zaprasza wszystkich przedszkolaków do przygody z piłką. W dzieciach drzemią bowiem olbrzymie pokłady energii, które warto od najmłodszych lat kierować w stronę aktywnych i ciekawych form spędzania wolnego czasu.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do śledzenia strony internetowej klubu www.akademiasportowa.pl, gdzie w galerii można zobaczyć więcej zdjęć z turnieju oraz uzyskać informacje o działaniach klubu i treningach dla poszczególnych grup wiekowych.

Galeria: OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA 2013

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu