Premiera książki Wyprawa Polska - Syberia 2013 FOTO + FILMY

W sobotę w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbyła się premiera kolejnej książki Młodzieżowego Stowarzyszenia Niniwa opisująca tegoroczną, rowerową podróż grupy Niniwa Team z Polski na Syberię. Celem wyprawy były obchody 100-lecia kościoła w Wierszynie, małej Polski na Syberii.

Na premierze książki uczestnicy wyprawy odpowiadali na pytania zadawane przez Zbigniewa Seniów oraz o. Tomasza Maniurę OMI - lidera rowerowej grupy. Pomiędzy wypowiedziami uczestników na spotkaniu były prezentowane filmy oraz zdjęcia z wyprawy. Oprawę muzyczną wzbogaciła również Elżbiera Zigler, która wykonywała utwory rosyjskie. Na scenie pojawili się również uczestnicy autokarowej wyprawy do Wierszyny.

 

ciąg dalszy na następnej stronie

Czytaj więcej
tagi: Lubliniec, powiat lubliniecki, niniwa, wyprawa Polska Syberia
2013-12-09 09:46:13 Mateusz

Galeria: Premiera książki Wyprawa Polska - Syberia 2013

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Przem 2013-12-12, 01:08:15

Przem
Bardzo fajne spotkanie z Uczestnikami wyprawy. Ich wypowiedzi dały mi wiele do myślenia, Hania ze swym świadectwem Wiary wzruszyła mnie bardzo mocno. Cieszę się ,że mam tą książkę. Myślę ,że jeszcze wiele dobrego nas mieszkańców Lublińca czeka od NINIWy.

  Zgłoś komentarz

maciej48 2013-12-09, 18:10:14

Super impreza
Mimo że czytałem codzienne relacje to warto było kupić i jeszcze raz przeczytać książkę z ciekawymi zdjęciami. Na promocji poznałem nie tylko uczestników Syberia 2013 ale również ludzi którzy pisali codzienne relacje.Impreza wspaniała

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x