STS Victoria Lubliniec - UKS Murowana Goślina 3:0 FOTO

W minioną sobotę STS Victoria Lubliniec wygrała u siebie z ostatnią drużyną w tabeli UKS Murowaną Gośliną 3:0 (25:13, 25:10, 25:10). Trener naszej II ligowej drużyny - Jarosław Wachowski miał okazję sprawdzić dyspozycję wszystkich swoich zawodniczek.

W sobotę, 18 stycznia o godz. 17:00 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Lublińcu rozpoczął się mecz 14 kolejki II Ligi Siatkówki Kobiet w grupie 3 z udziałem lublinieckiej drużyny STS Victoria. Nasze siatkarki zmierzyły się z zamykającą w tabeli drużyną UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina, która w swoim dorobku ma "zero" na koncie i "urwane" tylko dwa sety w dotychczasowych spotkaniach. Kibice, którzy pojawili się na trybunie oczekiwali tylko jednego wyniku tj. 3:0 dla Victorii. Takim wynikiem cały mecz się zakończył, a sety kończyły się na punktacji do 13, 10 i 10. Jarosław Wachowski, trener naszej drużyny skorzystał z okazji i przetestował w grze nie tylko zawodniczki z pierwszego składu, ale również rezerwowe. Każdy set Victoria rozpoczynała w najmocniejszym składzie. Gdy udało się odskoczyć na kilka punktów na boisku pojawiały się siatkarki rezerwowe. To niezmiennie ważne, ponieważ do końca rundy zasadniczej zostały cztery kolejki i nie możemy tracić już punktów. STS Victoria Lubliniec do rozegrania ma jeszcze trzy spotkania i w jednej kolejce będzie pauzować ze względu na nieparzystą ilość drużyn w grupie. W najbliższy weekend zmierzy się na wyjeździe z ŁKS Commercecon Łódź. Na kolejny mecz "u siebie" kibice niestety muszą trochę poczekać. W 18 kolejce, która odbędzie się 1 marca 2014 r. STS Victoria Lubliniec podejmie Energetyk Poznań. O tym spotkaniu jeszcze naszym czytelnikom przypomnimy na naszym Portalu oraz na profilu Facebooka.

Poniżej zamieszczamy wyniki 14 kolejki, aktualną tabelę oraz fotorelację wykonaną przez Fotografia MZawadka.pl Mateusz Zawadka