Chcielibyśmy zaprosić na ciekawe koncerty!

Chcielibyśmy zaprosić na ciekawe koncerty, które odbędą się w pubie Niedurnego 2 w Lublińcu. Wstęp wolny na wszystkie koncerty.

Dla fanów ciężkiego brzmienia, w piątek 14 marca 2014 od godz. 19:00, zagrają:
FABRYKA KOŚCI
W ich muzyce można znaleźć odniesienie do różanych stylów i gatunków. Załoga nie próbuje szufladkować swej twórczości. Częstochowski kwintet zgodnie twierdzi, że: „rozmawianie o muzyce, jest jak tańczenie o gotowaniu”. Fabrykanci nie zdecydowali się na kopiowanie jakiegoś konkretnego stylu, lecz na tworzenie swojego, własnego. Wynika to z faktu niechęci do zamykania się na muzykę oraz różnorodnych upodobań muzycznych każdego z członków zespołu. Oprócz nietuzinkowej muzyki mocną stroną zespołu jest charakterystyczny wokal niosący mocne przesłanie. Ich występy to łamiące zasady, bezkompromisowe show które zdaje się niemal od razu porywać odbiorców do dzikiego tańca.

ESKALACJA
Muzyka Eskalacji łączy w sobie przebojowość, moc, agresję i melodię. Brzmienie Eskalacji to wypadkowa upodobań muzycznych tworzących zespół muzyków. Na scenie załoganci Eskalacji czują się niczym ryba w wodzie. Ich żywiołowe występy sceniczne łączą w sobie zarówno walory widowiskowe, jak i wysokiej jakości walory artystyczne. Mieszanka melodyjnych refrenów z ciężkimi riffami to styl, który jest wizytówką tego zespołu. Swoją sztukę częstochowska formacja wykonuje w bardzo widowiskowy sposób, tak aby publiczność poczuła energię jaka „płynie” ze sceny i mogła żywo na nią reagować. Nieodłącznym jej elementem jest kosmiczny wręcz wystrój sceny w postaci statywów do mikrofonów (zwanych „alienami”) Statywy te wyróżniają zespół, są jego sceniczną wizytówką.

CREATION:6
Naszą miłością są ciężkie brzmienia. Muzyka, którą wykonujemy jest hybrydą thrashu i metalcore’u z lekkimi wpływami death metalu. W pełnym składzie gramy od 3 lat i w swojej karierze odwiedziliśmy takie miasta jak Wrocław, Bytom czy Bielsko-Biała. Na swoim koncie mamy nagrane demo z naszymi pierwszymi utworami i jesteśmy w trakcie prac nad kolejnym

Czytaj więcej
tagi: Koncert, Lubliniec, CREATION 6, powiat lubliniecki
2014-03-13 11:05:33 K.P.

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
kf 2014-03-17, 22:52:40

super! brakowało w naszym mieście takiego miejsca na koncerty.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x