Break the Bar - zawody Street Workout

Break the Bar - zawody Street Workout

03.04.2014 11:28
red
Czytanie treści strony dostępne

Już w najbliższą sobotę 5 kwietnia w Lublińcu zostaną rozegrane pierwsze zawody w Street Workout pod nazwą Break the Bar. Zmagania odbywać się będą oczywiście w profesjonalnym parku, który znajduje się przy Bulwarze Franciszka Grotowskiego. Początek o godz. 11:30.

REGULAMIN ZAWODÓW I OPIS POSZCZEGÓLNYCH ETAPÓW
Etap 1. - Eliminacje:
Uczestnicy prezentują 3 minutowy pokaz swoich freestylowych umiejętności w przygotowanym przez siebie występie który będzie oceniany przez sędziów. Jury będzie oceniało każdego zawodnika indiwidualnie wg następująch kategorii:
- siła
- technika
- efektowność/kreatywność
- płynność występu/ zagospodarowanie czasem Po występie wszystkich uczestników skład sędziowski ogłosi 10 osób którę w ich ocenie zaprezentowały się najlepiej i przechodzą do kolejnego etapu.

Etap 2. Ćwierćfinały - Combo Challenge:

10 wybranych osób zostanie podzielona po przez losowanie na dwie równe grupy. Zawodnicy zostaną poddani probie która wyłoni najlepszych z każdej grupy. Ów próba będzie polegała na wykonaniu na wybranym przez siebie elemencie (drążek, poręcze, kółka gimnastyczne, podłoga) najlepsze płynnego combo nie schodząc z niego w czasie do 1 minuty. Oceniane będzie poziom zaawansowania, kreatywność, ilość wykonanych elementów oraz płynność przechodzenia z jednego elementu do kolejnego. Sędziowie wybiorą z każdej grupy miejsce pierwsze oraz miejsce drugie. Dodatkowo zostaną rozdane tzw. dzikie karty dla osób zdaniem sędziów które uplasowały się na pozycji nr 3 w każdej z grup. W przypadku wyrównanego poziomu zawodnicy dodatkowo zostaną poddani dogrywce która będzie ewentualną niespodzianką.

Etap 3. Półfinały - B.A.R. Games

Półfinaliści zmierzą się z sobą 1 vs 1 w grze zainspirowanej deskorolkową gra S.K.A.T.E. Zasady B.A.R Games są proste - jedna osoba wykonuje dany element a druga musi go powtórzyć - każdy ma na to trzy podejścia, zarówno na wykonie jak i powróżenie elementu -jeśli nie da rady dostaje literkę „B”. Zawodnik który pierwszy uzbiera słowo „BAR” odpada. Zawodnik który zajął pierwsze miejsce w grupie „A” zmierzy się z zawodnikiem który uplasował się na drugiej pozycji w grupie „B” i odwrotnie w przypadku drugiej grupy - Zwycięzcy w finale zawalczą o miejsce pierwsze. Natomiast
zawodnicy którzy wyszli z poprzedniego etapu z dziką kartą na miejscu nr 3 zmierzą się z sobą o wejście do finałów w którym będą rywalizowali z dwójką przegranychpółfinałów o trzecie miejsce.

Czytaj więcej

Komentarze

cfy... cfy... 2014-04-11, 14:30:31
Zgłoś
phah !
xD xD xD
majka 2014-04-10, 14:28:10
Zgłoś
dlaczego nie ma aktualnego reportażu, zdjęć oraz listy zwycięzców tych zawodów?
asia 2014-04-06, 12:10:09
Zgłoś
super bylo !!!!!!!!!!!!!!
asia 2014-04-06, 12:10:09
Zgłoś
super bylo !!!!!!!!!!!!!!
kpn 2014-04-03, 14:08:46
Zgłoś
nagrody
pierwsze 10 miejsc otrymuje dyplom + koszulka od sponsora zawodów firmy Trec Nutrition natomiast finaliści tzn pierwsze 3 miejsca dostają puchary ufundowane przez miasto oraz bony pieniężne do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym trec nutrition
:) 2014-04-03, 13:03:44
Zgłoś
Fajna sprawa:)
:)
ten od nagrody 2014-04-03, 12:56:20
Zgłoś
Ten typ
Wszystko fajnie ale co do wygrania jest??

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu