Wernisaż Gabrieli Polaczek: Moja natura

Wernisaż Gabrieli Polaczek: Moja natura

09.05.2014 10:56
Mateusz
Czytanie treści strony dostępne

8 maja w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbył się wernisaż malarstwa Gabrieli Polaczek. Tematem przewodnim prac była natura. Pod takim hasłem również zatytułowano wystawę, którą można oglądać w holu MDK w Lublińcu.

Gabriela Polaczek jest członkiem Zarządu Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. Jerzego Dudy-Gracza, członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków – Polska Sztuka Użytkowa, Okręg w Opolu. Jako początkująca plastyczka wstąpiła do Klubu „Zachęta” oraz Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych im. Wandy Wereszczyńskiej w Częstochowie.
Pani Gabriela artystycznie szczególnie dobrze wyrażała się i wyraża techniką oleju, pasteli i akwareli. Tematem przewodnim jej działań twórczych stała się natura. Bezpośrednie z nią obcowanie niosło nieustające inspiracje. Stąd w jej naturalistycznych pejzażach tyle delikatności i drżenia. Podmuchu wiatru, ciepła łąk i pól, ekspresji koloru. Tę delikatność, ale i ekspresję jej twórczej kreacji spotkamy w ekspozycji „Moja natura”.

Galeria: Gabriela Polaczek: Moja natura

Zobacz całą galerię

Komentarze

lola 2014-05-12, 22:53:02
Zgłoś
Przepiękne dzieła!!! :) Czekamy na więcej.
Nat 2014-05-11, 19:04:13
Zgłoś
Piękna natura
Wszystkie obrazy bardzo piękne, ale najpiękniej artystka maluje kwiaty. Warto pójść na wystawę i odetchnąć pięknem natury.

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu