Rusza Uniwersytecki Klub Aktywności - Senior

20.05.2014 9:32
Bogna Konfisz
Czytanie treści strony dostępne

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lublińcu podjął się utworzenia w siedzibie zespołu "Halka" Uniwersytecki Klub Aktywności - Senior, którego uroczyste otwarcie odbędzie się 29 maja br. o godz. 11:00 z udziałem zaproszonych gości i wszystkich chętnych mieszkańców.

Uniwersytecki Klub Aktywności - Senior (UKA-Senior) będzie ogólnodostępny, otwarty dla wszystkich zainteresowany trzy razy w tygodniu przez 5 godzin po południu (poniedziałek, środa, czwartek w godz. od 15:30 do 20:30).
W klubie zostanie zorganizowana jednostanowiskowa kawiarenka internetowa, gdzie bezpłatnie będzie można uzyskać porady lub małe przeszkolenie oraz po prostu skorzystać z internetu.

Do klubu przeniosą spotkania treningowe sekcja skatowa i brydżowa UTW, umożliwi to przyłączenie się innych amatorów gier karcianych. Jesienią w planach mamy organizację dużego turnieju brydżowego.

Powołany będzie też zespół śpiewaczy (mały chór) pod kierownictwem profesjonalnego dyrygenta. Kandydatów do śpiewania zapraszamy.

"Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020"

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu