"Having fun with England" - gimnazjaliści rywalizowali w ZSOT

III Powiatowy Konkurs „Having fun with England” przeprowadzili w Zespole Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych nauczyciele języka angielskiego.  30 maja do rywalizacji stanęli uczniowie 5 szkół gimnazjalnych naszego powiatu. Konkurs składał się z dwóch części. Pierwsza część obejmowała przedstawienie prezentacji multimedialnych o Wielkiej Brytanii. Natomiast w drugiej części uczestnicy konkursu musieli stawić czoło testowi, który przygotowały organizatorki: Olga Gerasymiv i Anna Giemza - Jurga. Wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani do konkursu, więc walka o pierwsze lokaty była zacięta.

Na pierwszym miejscu uplasował się Daniel Wydmuch z Gimnazjum nr 1 w Lublińcu.
Drugie miejsce także zajęła uczennica Gimnazjum nr 1 – Natalia Anczok. Natomiast na trzeciej pozycji uplasowała się uczennica Gimnazjum nr 2 w Lublińcu Małgorzata Kupiec.

Finał konkursu uświetnił swoją obecnością Burmistrz Miasta Edward Maniura, który ufundował dla jednego ze zwycięzców wyjazd do miasta partnerskiego Kravare w Czechach.

tagi: Edward Maniura, Lubliniec, ZSOT Lubliniec, Burmistrz
2014-06-08 20:30:21 ZSOT - Partner Lubliniec Info

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x