Festyn Rodzinny U Oblat FOTO

Festyn Rodzinny U Oblat FOTO

09.06.2014 9:54
Adam Helisz
Czytanie treści strony dostępne

Wczoraj, 8 czerwca w Parafii pw. św. Stanisława Kostki w Lublińcu odbył się już kolejny Festyn Rodzinny U Oblat połączony z Powiatowym Dniem Rodzicielstwa Zastępczego. Festyn Parafialny rozpoczęła uroczysta msza św. przy akompaniamencie słowno-muzycznym. Na samym początku Festyn Otwarli: Joachim Smyła - Starosta Powiatu Lublinieckiego, Edward Maniura - Burmistrz Miasta Lublińca i o. Waldemar Janecki - proboszcz Parafii św. Stanisława Kostki w Lublińcu.

Kolejnym punktem programu był występ dzieci i młodzieży ze szkoły katolickiej w Lublińcu w repertuarze religijnym. W dalszym ciągu programu animatorzy przygotowali program dla najmłodszych uczestników festynu - odbywały się liczne konkursy, gry i zabawy z nagrodami. Podczas Festynu Rodzinnego U Oblat zaprezentowała się również schola parafialna. Przedostatnim punktem programu była Bajka "Smerfy-Chciwość nie popłaca" w wykonaniu duszpasterzy i gości. Wydarzenie zakończyło się koncertem Zbigniewa Wodeckiego. Dodatkowo podczas imprezy można było m.i.n spotkać szczudlarza, żywą maskotkę, zwiedzić wozy policji, straży pożarnej i karetki pogotowia, poskakać na dmuchańcach, zjeść coś dobrego na stoisku prowadzonym przez Oazę Rodzin oraz wziąć udział w innych licznych atrakcjach.

Galeria: Festyn Rodzinny U Oblat 2014

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu