Dni Lublińca 2014: niedziela - Budka Suflera

Dni Lublińca 2014: niedziela - Budka Suflera

16.06.2014 9:35
Kasia, Mateusz
Czytanie treści strony dostępne

Obchody ostatniego z tegorocznych Dni Lublińca rozpoczęły się od zawodów "Śląski Drwal", które były jednocześnie eliminacjami do tegorocznych Mistrzostw Polski Drwali. Na przyjazd do naszego miasta zdecydowało się wielu wspaniałych zawodników. O zajętym miejscu w ogólnej klasyfikacji decydowała suma punktów uzyskanych podczas kilku konkurencji. 

Aby móc myśleć o wysokiej lokacie, uczestnicy musieli wykazać się nie tylko techniką oraz precyzją, ale również niebywałą szybkością. Pomimo, iż zawód drwala uważany jest za typowo "męski", do rywalizacji stanęła również Julia Królik- jedyna kobieta biorąca udział nawet w zawodach międzynarodowych.
Po emocjach związanych ze zmaganiami najlepszych drwali, przyszedł czas na występ mażoretek z grupy Copacabana z Ciasnej oraz na "Muzyczny Kinematograf" w wykonaniu artystów z Miejskiego Domu Kultury. Widzowie usłyszeć mogli wiele niezapomnianych przebojów pochodzących z wielkich dzieł kina, takich jak "Dirty Dancing", "Ogniem i Mieczem", "Rocky 3", "Titanic", "Footlose" czy "Mamma Mia".
Następnie na scenie zagrał zespół z naszego miasta partnerskiego Kravaře - Prajsky Vyber. Na zakończenie wystąpił zespół Budka suflera. Przypomnijmy, że tegoroczna trasa koncertowa jest ostatnią tego zespołu. Z tej okazji na scenie oprócz Krzysztofa Cugowskiego zaśpiewał Felicjan Andrzejczak, czy Izabela Trojanowska.

Galeria: Dni Lublińca 2014: niedziela - Budka Suflera

Zobacz całą galerię

Komentarze

POSZKODOWANY 2014-06-23, 11:43:28
Zgłoś
Poszkodowany
To jak się pisze mądralo słowo chałastra sam sobie sprawdź. Mnie nie trzeba pouczać tak jak was i waszą ekipę pseudo ochroniarzy.Przegieliście i nawet nie macie za grosz honoru ani też ambicji by coś w tym w tym wypadku zrobić. Dobrze wiecie kto za ten incydent odpowiada.Wiem też że nie na tej jednej imprezie tak było. Zdarzały się też inne ekscesy z waszej strony. Pamiętajcie o tym że poszkodowani mągą żądać zadość uczynienia i odszkodowania. Wasza pracodawczyni kombinuje i nie chce się spotkać by ten problem rozwiązać. To o czym to świadczy.??????????????
ochroniarz 2014-06-21, 12:22:54
Zgłoś
Chałastra, czy hałastra???
ochroniarz 2014-06-21, 12:22:54
Zgłoś
Chałastra, czy hałastra???
POSZKODOWANY 2014-06-18, 11:31:35
Zgłoś
Koncert BUDKI SUFLERA. OCHRONA I NASZA LUBLINIECKA POLICJA
Bardzo się zawiodłem na samym koncercie tej grypy. Nic tak naprawdę nie zagrali co by mnie porwało. Wstyd mi za nich że sami tak naprawdę nie zrobili nic by pokazać na co ich stać. A stało się tak ponieważ kończą działalność grypy.Czekałem dość długo by być na ich koncercie a tu co żal i złość na prowadzenie samej organizacji koncertu . Jedna wielka chała pod całym względem. Co do ochrony to dopiero pokazali na co ich stać.Mam pytanie do właścicielki tej ochrony.!!!!!!!!! NIECH CHOLERA JASNA WYBIERA I DOBIERA SOBIE współpracowników co do ich kompetencji a nie osiłków którzy się chcą wyżyć na innych i do tego bez kultury. Nie lepiej postąpiła POLICJA naszego miasta. Jak zwykle mają gdzieś wszystko i wszystkich . Zamiast zwrócić uwagę na to co się stało . Olali o soby poszkodowane . Stwierdzili że to nie w ich kompetencji interweniować i uspokoić całą tą chałastrę. Przykro jest jeśli dochodzi do takich sytuacji i kardynalnych błędów z obu stron. Zastanówcie się do czego to prowadzi i jakie mogą być skutki Jak sam widzę nic to was nie uczy.
wic 2014-06-17, 15:36:36
Zgłoś
ochrona do dupy..
fanka 2014-06-17, 12:39:23
Zgłoś
BUDKA SUFLERA
Koncert przezajebisty za przeproszeniem :) ale tego inaczej się nie da opisać !!! Enej - tragedia !!!! Łodzi nie potrafią porwać publiczności ... a Budce Suflera to mogę podeszwy polizać ... Weterani nie musieli nic robić ... wystarczyło, że wyszli na scenę i cała publiczność została porwana ... a jeszcze jak pojawił się na scenie Felicjan Andrzejczak ... i zaśpiewał Jolkę ... starsze kobiety aż piszczały i krzyczały ze szczęścia... ja młoda osoba jestem zachwycona tym koncertem ... a nie był to mój pierwszy raz na Budce Suflera ... miałam wcześniej a dokładnie trzy lata temu okazję zobaczyć Romualda Czystawa - parę miesięcy przed jego śmiercią (dokładnie 3 miesiące ) ... to był niepowtarzalny koncert ... wystąpiła wtedy cała wielka trójka : Romuald, Felicjan i Krzysztof :) BUDKA SUFLERA KLASA SAMA W SOBIE :) CZAPKI Z GŁÓW i WIELKIE DZIĘKUJEMY !!!!!
gość 2014-06-16, 21:37:01
Zgłoś
dni fajne
zespoły były super szkoda tylko ze nie bylo telebimów jak rok temu bo nic nie było widac i karuzel tez nie było....szkoda.......
yup 2014-06-16, 20:48:11
Zgłoś
"ochrona"
Na miejscu wszystkich poszkodowanych przez towarzystwo z "FOX" zgłosiłbym pozew zbiorowy. Na moich oczach przypadkowa dziewczyna przechodząca obok dostała gazem prosto w twarz, inna została powalona na ziemię jak worek kartofli. Czy ta firma bierze pracowników z kryminału? Bo maniery oraz poziom intelektualny były równego poziomu. Na miejscu organizatorów wyjaśniłbym szybko te nieporozumienia, bo przecież aż strach brać udział w takich imprezach kiedy grupa małpoludów przychodzi się wyżyć.
Obserwator 2014-06-16, 16:56:46
Zgłoś
FOX
Tępe bezmózgi. Jeszcze raz gratuluje wyboru tak nie odpowiedzialnej ochrony.
łohroniosz 2014-06-16, 14:09:37
Zgłoś
zgadzam sie w 100% z tym komentem!!! przeciez to sa jakies niedorozwiniete palanty! juz po samych gebach widac bylo ze ten element chyba podstawowki nie skonczyl.. te tepe cwaniackie spojrzenie bo ma muly po ruskiej mecie i glany dzieki ktorym moze po kaluzach chodzic jak kozak, nie musi omijac.. ehh co za element i plebs..
Pokaż wcześniejsze komentarze

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu