Karuzela Lubliniec otwarta - Koncert Dawida Kwiatkowskiego

Karuzela Lubliniec otwarta - Koncert Dawida Kwiatkowskiego

27 czerwca 2014, godz. 8:48
Mateusz
Udostępnij: Kopiuj link

W czwartek 26 czerwca zostało otwarte Centrum Handlowe Karuzela Lubliniec. Imprezy towarzyszące otwarciu będą trwać do niedzieli włącznie. W pierwszym dniu na scenie odbył się między innymi koncert Dawida Kwiatkowskiego. Zamieszczamy fotorelację.

Galeria: Karuzela Lubliniec otwarta - Koncert Dawida Kwiatkowskiego

Zobacz całą galerię

Komentarze

X
X6vvw 30 czerwca 2014, godz. 8:36
Zgłoś

Nie wiem o jaki "chiński market" Wam chodzi.. Byliście ? Widzieliście ? Śmierdzi tandetą jak się wychodzi do sklepu ? Nie wydaje mi się. Czy sklep wygląda jak chiński market ? No chyba nie. Nie wiem czy wiedzieliśmy ( zwróćcie następnym razem na to uwagę),że w tym "chińskim markecie" jest marka,którą sprzedaje "reporter" na Lompy. Z tym,iż w Tomy Larris (bo tak nazywa się sklep,który nazywacie chińskim...) ceny są o 40% niższe. Dla przykładu.... szorty męskie -59 pln, natomiast na Lompy 89 pln :) ten sam model, ta sama firma. :) Niemniej jednak dalej są osoby,które żyją w przekonaniu,że jeśli pojadą do Jurajskiej to otrzymają ciuchy prosto "z mediolanu". G*wno prawda :) wszędzie- w h&m, bershka,stradivariusie rzeczy są....made in china. :)

A
asia 29 czerwca 2014, godz. 13:14
Zgłoś
Koło historii...

Mona! Po dobry ciuch trzeba było jeździć do Częstochowy już w czasach reżimu komunistycznego!!! Cieszę się, że stolica naszego regionu przez tyle lat potrafiła utrzymać swoją wiodącą pozycję dziedzinie mody. Gratuluję smaku i witam w gronie lublinieckich trendsetterek!!!

M
mona 29 czerwca 2014, godz. 10:54
Zgłoś
karuzela

Jeżeli ktokolwiek myślał, że już nie będzie musiał jeździć do Częstochowy po dobry ciuch, a do Empik do Tarnowskich Gór, to się grubo pomylił. Karuzela serwuje mieszkańcom Lublińca i okolic tylko kolejną chińszczyznę, szmateks i biedronkę. Po promocyjny i dobry sprzęt sportowy proponuję jechać do Decathlon lub Go sport. Jedynie od czasu do czasu można wstąpić do CCC. Szkoda nóg i paliwa na karuzelę.

N
Nikola 28 czerwca 2014, godz. 23:30
Zgłoś
W sobotę brak światła!!!!!!!!!!!!!!!

Ale się popisali pojechałem tam w sobotę ,a tu brak światła -szkoda gadać!!!!!!!!!!!!!!!!

Z
Zachwycony 28 czerwca 2014, godz. 21:34
Zgłoś
zachwycony

Wreszcie jakiś porządny artysta w Lcu zagrał bo jak na razie to słabo z tym było...

O
ona 27 czerwca 2014, godz. 22:20
Zgłoś
A ten Empik, to co to?

J
Ja 27 czerwca 2014, godz. 14:06
Zgłoś

I znowu następna biedronka i chiński, to się postarali. Bardziej zamiast tego koncertu przydałby się chodnik z Lisowic do Lublinca a zamiast biedronki mogli zrobić Empik...

D
Dawid 27 czerwca 2014, godz. 11:32
Zgłoś

Dzieci poszły na koncert a z nudów rodzice na sklepy. Za gwiazdę zapłaciła Karuzela nie miasto

B
B! 27 czerwca 2014, godz. 10:57
Zgłoś

Robienie dróg, chodników itp nie ma nic wspólnego z działaniami marketingowymi, bo to był główny cel odbycia się tego koncertu. Czemu akurat Kwiatkowski? Bardzo proste wyjaśnienie- idol młodych dziewczynek 11- 15 letnich, które same nie mogły przyjść na koncert więc brały opiekuna- rodziców, ciocie wujków i bla bla bla... organizator uzyskuje dwa razy większą liczbę potencjalnych klientów co w przyszłości może zaowocować zyskiem w skutek czego może będzie jakiś pieniądz na nowy chodnik. Naprawdę myślenie nie boli.... Przypomnijcie sobie kiedy Wy mieliście 12 lat i "jaraliście" się jakimś boysbandem bądź tanimi gwiazdeczkami, którzy zrobili karierę na przysłowiowe 5 minut. Nie róbcie się znów na takich zajeb*stych jakimi nie jesteście!

C
CN2WH 27 czerwca 2014, godz. 10:38
Zgłoś
Mieszkaniec

Kwiatkowski hmm... A kto to k***a jest. Pewnie to był kasting na galerianki do nowej galerii...

Pokaż wcześniejsze komentarze

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu