Open Air Mocne Uderzenie: Absynth i Another World

Open Air Mocne Uderzenie: Absynth i Another World

4 lipca 2014, godz. 9:07
Mateusz
Udostępnij: Kopiuj link

Zapraszamy na kolejny koncert w ramach "ROCKANDROLL ŻYJE W LUBLIŃCU" pod patronatem Lubliniec.Info. Już w sobotę na lublinieckim rynku zagrają dwa zespoły: Absynth oraz Another World. Początek zaplanowany jest na godz. 18:00. Organizator: Klub Kleks. Wstęp wolny.

Komentarze

M
M 4 lipca 2014, godz. 22:37
Zgłoś

k@ -- to może zorganizuj... z tego co kojarzę, to pub Kleks jest organizatorem tych imprez przy udziale włodarzy... Więc jest to inicjatywa raczej prywatna przy powiedzmy udziale miasta. Tak więc zamiast być malkontentem i wylewać gorycz, sugeruję rzucić hasło komu trzeba i biegać, organizować. Toż to banał przecie... Jeśli kilka osób pójdzie za Twoim przykładem, będziemy mieć wkrótce miasto kulturą tętniące... Ja się osobiście bardzo cieszę, że takie inicjatywy są bez względu na charakter takich imprez. A wspomnianych zespołów proponuję posłuchać, bo poziom jest zaiste bardzo wysoki.

K
k@ 4 lipca 2014, godz. 19:42
Zgłoś
A ŻEBY

A Żeby ktoś zorganizował coś w stylu śląskim,jakiś koncert czy biesiadę to nie zorganizują same koncerty mocnego brzmienia.

J
Jane 4 lipca 2014, godz. 18:55
Zgłoś
Lubliniec miastem goroli

at K@: a co za różnica gorol czy hanys?? Ach te zaściankowe myślenie

K
k@ 4 lipca 2014, godz. 10:33
Zgłoś
LUBLINIEC

Lubliniec miastem goroli

A
Andrzej L-ec 4 lipca 2014, godz. 10:08
Zgłoś
METAL POWER W LUBLIŃCU!!!

Nareszcie również ostrzejsze brzmienia! ...taka nasza mała lubliniecka METALMANIA :-)

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu