W poniedziałek wyruszą w nieznane

W poniedziałek 4 sierpnia 21 osobowa grupa Niniwa Team z o. Tomaszem Maniurą na czele wyruszy w kolejną wyprawę rowerową. Przypomnijmy, że w zeszłym roku wyprawa prowadziła na Syberię, do wsi Wierszyna, a dwa lata temu na Przylądek Północny. A jaki jest cel tegorocznej wyprawy? Właśnie, że nikt nie wie! Codziennie internauci będą wytyczać trasę dla uczestników, którzy codziennie będą wykręcać 200 km na swoich jednośladach. Podobnie jak w zeszłych latach na naszych łamach będziemy publikować codzienne relacje.

Wyprawa 2014 rozpocznie się 4 sierpnia i trwać będzie 6 tygodni. 21 uczestników nie wie, w którym kierunku pojedzie. Kierunek jazdy wybiorą internauci na stronie www.niniwateam.pl. Każdego dnia, gdy grupa zakończy dzień jazdy na w/w stronie zostanie uruchomiona specjalna mapa, na której będzie można wybrać punkt docelowy na następny dzień. Okrąg zawiera promień o odległości 200km. Aby uniknąć zawracania grupy, 1/4 okręgu zostanie wyłączona. Głosować będzie można do północy danego dnia.

Kierunek wyprawy nieznany, stąd też nazwa "Wyprawa w Nieznane". Uczestnicy tegorocznej wyprawy jadą w intencji pokoju na świecie. Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku będziemy publikować codzienne relacje z Wyprawy w Nieznane.

Już dziś zapraszamy na pożegnanie grupy rowerowej, które rozpocznie się już w niedzielę 3 sierpnia o godz. 18:00, oczywiście w Kokotku. Wystąpi m.in. Anna Bałchan. Natomiast w poniedziałek, 4 sierpnia o godz. 5:00 rozpocznie się Msza św., a po niej śniadanie i start wyprawy. 

tagi: powiat lubliniecki, niniwa, wyprawa w nieznane
2014-07-31 11:18:40 Mateusz

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x