Reklama Lubliniec Info

OBÓZ NAJMŁODSZYCH PIŁKARZY AKADEMII SPORTOWEJ LUBLINIEC

Zakończył się obóz sportowy w Przywidzu. Udział w nim wzięło 45 najmłodszych adeptów futbolu Akademii Sportowej Lubliniec. Był to okres wspaniałej pogody i przygody. Zawodnicy oprócz codziennych treningów intensywnie korzystali z bazy sportowej ośrodka. Dużą atrakcją było przejście przez "park linowy" oraz zorbing.

Codziennie czekały na naszych sportowców zawody m. in. innymi w strzelaniu z łuku, rzutów do kosza, minigolf, "tor przeszkód komandosa", ścianka wspinaczkowa, basenik ze zjeżdżalnią i wiele, wiele innych. Obóz zakończyła wycieczka do Gdańska i Gdyni - zwiedzanie stadionu PGE ARENA, Nadbrzeża Pomorskiego wraz ze statkami ORP "Błyskawica" i "Dar Pomorza" oraz plażowanie i kąpiel w morzu. Przy takiej dawce ciekawych zajęć i sportowych atrakcji dzieci zupełnie zapomniały o komputerze i telewizorze. Dziękujemy kierownikowi obozu trenerowi Michałowi Hruzikowi oraz wszystkim trenerom i wychowawcom za opiekę i zapewnienie bezpiecznego wypoczynku. Obóz był dotowany jako zadanie z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej przez Burmistrza Miasta Lublińca.

tagi: Sport, Akademia Sportowa Lubliniec, Piłka nożna
2014-08-05 12:56:06 Akademia Sportowa Lubliniec

Galeria: OBÓZ NAJMŁODSZYCH PIŁKARZY AKADEMII SPORTOWEJ LUBLINIEC

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Mario 2014-08-07, 08:36:07

Nie czepiajmy się daty
To przecież ustawienie zaawansowane a przeciętny użytkownik wie tylko gdzie jest przycisk migawki.

  Zgłoś komentarz

Franek - łowca bramek 2014-08-06, 00:31:35

Taki ciepły styczeń :-)
Ja na styczeń 2012, to mieli bardzo ciepłą pogodę :-)

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x