Reklama Lubliniec Info

Victoria Lubliniec po letnim obozie

Już po raz 20 Victoria Lubliniec zorganizowała letni obóz przygotowawczy, tym razem korzystaliśmy z gościnnego Koniecpola, który zapewnił naszym zawodniczkom bardzo dobre warunki pobytowe, świetne jedzenie i bardzo dobra bazę treningową. Korzystaliśmy nie tylko z hali sportowej, ale również z basenu. O pozostałe atrakcje wynikające z życia obozowego dbała kadra trenerska i zawodniczki.

Sportowe życie obozowe to nie tylko kilka godzin treningu dziennie, ale również gry i zabawy, spacery po okolicy, ognisko, spontaniczne występy artystyczne i zwyczajowy chrzest obozowy. Wyjątkowe i bardzo intensywne dni obozowe zaowocowały postępami w technice i sprawności fizycznej naszych zawodniczek, z czego jesteśmy bardzo dumni. Wszystkim zawodniczkom tegorocznego obozu letniego pragniemy podziękować za ich pracę i serce włożone w treningi, zaangażowanie we wspólne zabawy oraz siłę, wytrzymałość i wolę walki jakimi odznaczały się każdego dnia. Doceniamy to, bo wiemy jak trudna i wymagająca jest droga sportowca. Dzięki Wam i Waszemu rozumieniu „siatkówki” udało się stworzyć tak świetną i rodzinną atmosferę. Mamy nadzieję, że każda z Was wyciągnęła z tego obozu dla siebie przysłowiowego „maxa”.
„Bo z życiem jest jak z grą w siatkówkę, drużyna to ludzie, którzy nas otaczają, prze­ciw­ni­cy to prob­le­my, na które nat­ra­fiamy, a piłka jest drogą do osiągnięcia ce­lu, którym jest zdo­bycie pun­ku-naszych marzeń.. I tyl­ko od nas za­leży czy tra­sa piłki będzie czys­ta czy może za­haczy o blok a może spad­nie na aut…”

Zadanie współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Lubliniec.

Ze sportowym pozdrowieniem
STS VICTORIA LUBLINIEC

tagi: STS Victoria Lubliniec, Siatkówka, Sport
2014-08-06 09:51:06 STS VICTORIA LUBLINIEC

Galeria: Victoria Lubliniec po letnim obozie

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Rodzic 2014-08-06, 10:48:20

Rodzice dziękują
Przy okazji jako rodzice dziękujemy Trenerom za opiekę nad naszymi pociechami na obozie, że przyjechały uśmiechnięte, zadowolone i miały możliwość trenować swoją kochaną siatkówkę. Życzymy, aby szybko minęły kłopoty finansowe Victorii. Bardzo nam przykro,że nie będziemy mogli przychodzić na Wasze mecze. Wasze występy dawały duuuuuużo emocji, przykładu walki dla Waszych podopiecznych. Dlatego życzymy i Wam i sobie, abyście mogły grać w swoich koszulkach i wygrywać kolejne mecze.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x