Wyprawa w Nieznane: Dzień 3 – Drogą pokory!

Dokładnie tak zaczął się trzeci dzień wyprawy dla całej grupy! Ledwie zdążyli wypocząć po trudach z poprzedniego dnia, a tu trzeba było wyruszać w drogę i to w drogę powrotną! Znowu 20 km pod górę, a w dodatku pod wiatr! A miało być tak pięknie... z górki i z wiatrem!

Od początku wyprawy było wiadomo, że cel podróży danego dnia będzie zawsze jakąś tajemnicą, aż do momentu kiedy głosowanie dobiegnie końca.

Istnieje jednak w człowieku zawsze jakieś osobiste wyobrażenie tego co i jak będzie wyglądało. To dotyczy nie tylko wyprawy „w Nieznane”, ale całego naszego życia. Każdy młody człowiek planuje jakie będzie jego życie. Marzenia, które na początku wydają się być bardzo bliskie i oczywiste, zaczynają stawać się nie do osiągnięcia. Trudy, przeciwności, zmagania powodują, że tracimy wiarę i sami sobie zadajemy pytanie: przecież nie tak to miało wyglądać, to nie ten kierunek! Ta wyprawa dla śmiałków będzie nie tylko zmaganiem z bólem i zmęczeniem, ale przede wszystkim zmaganiem z własnymi oczekiwaniami.

Przeczytaj więcej tutaj

tagi: niniwa, wyprawa w nieznane
2014-08-07 10:37:38 U. M.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x