Wyprawa w Nieznane: Dzień 4 – Za Kogo mnie uważacie? FOTO

Przed dotarciem do Częstochowy, do ostatniego punktu wczorajsze dnia, uczestnicy wrócili do... miejsca początku wyprawy! Do Kokotka, z którego ledwie parę dni temu rozpoczęła się wyprawa. Czyżby przypadek? Chyba nikt z uczestników nie miał wątpliwości, że nie było w tym przypadku. Bo oto przyszedł znak, który w sposób wręcz przeszywający wyjaśniło Słowo, to najbardziej aktualne. Z tego dnia.

Dzień 4. Za Kogo mnie uważacie?

Wiele dziś było „niezwykłości” w zwykłym dniu. Najpierw za sprawą pysznego obiadu w domu Babci i Dziadka Kuby Kostrzewskiego, uczestnika wyprawy. Zapamiętanego także za sprawą służby i pomocy Ewy, Karoliny i Łukasza. Aniołowie są szybko dostrzegalni w grupie. Każde wsparcie, zwłaszcza po dniu podróży w deszczu, jest ważniejsze niż może się to wydawać. Jednak to, co najbardziej nadzwyczajne przyszło ze względu na to JEDNO zaskakujące miejsce na trasie przejazdu.

Przeczytaj więcej tutaj

tagi: Lubliniec, powiat lubliniecki, niniwa, Kokotek, wyprawa w nieznane
2014-08-08 08:18:29 U. M.

Galeria: Wyprawa w Nieznane: Katowice

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
antyputin - polskawolnykraj 2014-08-08, 22:02:47

Dbajmy o Polskę!
Zróbcie z WYPRAWY = Tour De Pologne.

  Zgłoś komentarz

Fanka 2014-08-08, 09:12:28

Fanka
Jakie to Słowo ?

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x