Reklama Lubliniec Info

Wyprawa w Nieznane: Dzień 9 - Dawać siebie w całości!

Wczoraj rowerzyści przejechali 170 km, a już popołudniu zwiedzali Budapeszt. Dziś trasa poprowadzi ich niedaleko jeziora Balaton.

Droga tego dnia była wyjątkowo spokojna i monotonna. Niemal usypiająca. Drużyna około godziny 15.00 wjechała do Budapesztu. Górnik z wielką biało-czerwoną flagą wjeżdżając do centrum zwrucił uwagę pewnej pani. Okazało się, że to była polka mieszkająca na Węgrzech. Widok rowerowych pielgrzymów zrobił na niej wrażenie. Efekt był taki, że po 30 minutach rowerzyści znaleźli się pod ciepłym prysznicem z perspektywą noclegu w zgromadzeniu Sióstr Szkolnych.Ta wyprawa jest miniaturką życia. Chodzi o to, by zaufać Bogu. Jak dziecko. I dać się nieść. Nie planować nic na siłę, nie liczyć na własne możliwości i kalkulacje. NINIWA Team tego właśnie uczy się codziennie. Oni przecież nie wiedzą gdzie jutro pojadą. Ufają.

Przeczytaj więcej tutaj

tagi: powiat lubliniecki, niniwa, wyprawa w nieznane
2014-08-13 09:21:44 U. M.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x