Wyprawa w Nieznane: Dzień 14 - Bóg jest z nami FOTO

Po wczorajszym deszczu i pewnych trudnościach ze znalezieniem miejsca na nocleg (w kraju turystycznym poszukiwanie darmowego miejsca dla kilkunastu namiotów było nie lada wyzwaniem) noc okazała się łaskawa. Chmury ustąpiły miejsca czystemu niebu, które zwiastowało piękną pogodę w dzień Pański. Dziś między innymi: kąpiel w morzu na darmowej plaży, kreatywne podejście do tematu zmywania z siebie soli (wodą z węża ogrodowego, bowiem prysznice są tylko na plażach płatnych) czy też użycie sakwy, jako pralki (częsta jazda w deszczu bynajmniej nie dodała ubraniom świeżości). Do tego gorące słońce, które w mig wysuszyło, co trzeba. Bóg im ewidentnie błogosławi.

Podsumowując tydzień średni dystans, z jakim jadą rowerzyści – to dotąd 179 km dziennie. „Nie było jeszcze takiej średniej, a warunki cięższe niż np. na Syberię” – powiedział nam o. Tomek. Co ich tak pcha? Co motywuje? Co dodaje sił każdego dnia?

Intencja - o niej często wspomina nasz rozmówca. I spotkanie z żywym Chrystusem podczas Mszy Świętej. Każdego dnia, niezależnie od pogody i miejsca.

Przeczytaj więcej tutaj

tagi: niniwa, wyprawa w nieznane
2014-08-18 11:27:14 U. M.

Galeria: Wyprawa w Nieznane: 2 tydzień

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x