Obóz piłkarski w Świdnicy

Zakończył się obóz sportowy w Świdnicy. To już trzeci obóz zorganizowany dla dzieci i młodzieży przez Akademię Sportową Lubliniec. W sumie udało się wysłać na sportowe wakacje 100 zawodników piłki nożnej i koszykówki.

Na obozie w Świdnicy chłopcy z roczników 1996-2002 odbyli cykl treningowy przygotowujący do rozgrywek ligowych. Oprócz codziennych treningów piłkarskich i taktycznych wyjechali również na wycieczkę w Góry Stołowe. Zwiedzili labirynt Błędne Skały oraz Twierdzę w Kłodzku. Drużyna juniorów rozegrała mecz sparingowy z drużyną Gryf Świdnica. W słoneczne dni chłopcy korzystali z basenów na ośrodku. Wakacje powoli dobiegają końca. Już od tego tygodnia rozpoczynają się treningi i mecze sparingowe przed nowym sezonem ligowym. Obóz był dotowany jako zadanie z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej przez Burmistrza Miasta Lublińca. Serdeczne podziękowanie dla dowódcy Jednostki Wojskowej w Lublińcu za pomoc w organizacji obozu.

Akademia Sportowa Lubliniec

tagi: Sport, Akademia Sportowa Lubliniec, Piłka nożna
2014-08-21 11:13:24 Akademia Sportowa Lubliniec

Galeria: OBÓZ PIŁKARSKI W ŚWIDNICY

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x