Narkotyki w samochodzie

Brak tablicy rejestracyjnej był powodem kontroli drogowej volkswagena jaką przeprowadzili policjanci na terenie Boronowa. Okazało się 26-letni kierowca nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów ale miał ...narkotyki.

W nocy z soboty na niedzielę, uwagę wywiadowców patrolujących okolice Boronowa zwrócił jadący ulicą Poznańską volkswagen. Z uwagi na brak przedniej tablicy rejestracyjnej policjanci zatrzymali samochód do kontroli. 26-letni kierowca, mieszkaniec Woźnik poinformował, że nie posiada przy sobie dowodu rejestracyjnego pojazdu, ponieważ został zatrzymany za brak badań. Podczas przeprowadzania kontroli, czujność policjantów wzbudził wydobywający się z wnętrza samochodu specyficzny zapach. Po przeszukaniu auta okazało się, że „policyjny nos” nie zawiódł kontrolujących. Nad kierownicą stróże prawa znaleźli prawie pół grama marihuany a na fotelu pasażera prawie 2 gramy amfetaminy. Agresywne zachowanie 26-latka, który nie reagował na plecenia funkcjonariuszy i utrudniał wykonywanie czynności wskazywało, że może znajdować się on pod wpływem działania środków odurzających. Mężczyźnie pobrano krew do badań i zatrzymano prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje prokurator. Grozi mu do 2 lat więzienia.

tagi: Policja, Boronów, Woźniki, powiat lubliniecki
2014-08-26 13:07:50 KPP Lubliniec

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
HSSUH 2014-08-31, 14:47:15

sukces
no proszę. pół grama. Wielki sukces. Ciekawe ile z tego by sprzedoł i jakich ogromnych pieniędzy się dorobił. Brawo Lublinieccy policjanci !!!

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x