Reklama Lubliniec Info

Wyprawa w Nieznane: Dzień 31

Wczorajszy nocleg w Brukseli, więc jak tu nie obejrzeć gmachu Europarlamentu? Niestety wrażenia z wizyty niezbyt sympatyczne, a całość klimatu przypieczętowują smutne i ponure twarze mijanych ludzi. Grupa wyjechała z Belgii do Holandii, ale niestety dogodne drogi rowerowe, nie są przystosowane do „sakwowej” turystyki i stąd dzisiejszy bilans – jedynie 155 km.

Wakacje już się skończyły, w powietrzu czuć zbliżającą się jesień. Jest to okres, w którym wyjątkowo czuję upływający czas. Został jeszcze ponad tydzień wyprawy w Nieznane, ale pragnienie pokoju w wielu sercach będzie trwało całą wieczność.

Dzisiaj wyprawa dotarła do przedmieść Rotterdamu, gdzie bez żadnych problemów znalazło się odpowiednie miejsce na rozbicie namiotów na nocleg i świętowanie 21 urodzin Krzyśka. Solenizant w prezencie dostał dziecięcy różowy bidon, pudełko do kanapek i dużo cukierków.

Przeczytaj więcej tutaj

tagi: niniwa, wyprawa w nieznane
2014-09-04 12:39:02 K.Z.

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x