Reklama Lubliniec Info

Wyprawa w Nieznane: Dzień 34 - ZDJĘCIA

Kończy się 5. tydzień wyprawy. Miejscem ostatniego niedzielnego noclegu będzie Hamburg. Polska Misja Katolicka, do której dotarli rowerzyści to mały, prawie niewidoczny kościół otoczony nocnym, miejskim gwarem i kilkunastoma domami publicznymi. To dopiero hardkorowe miejsce dla misjonarzy. W środku Europy.

Sobota, 6 września

Dziś przejechanych 210 km! Ostatniej nocy rowerzyści spali w oborze u niemieckich gospodarzy otuleni aromatem krowich „zapachów” (wszystko eko). Ten aromat jeszcze długo im towarzyszył, bo to tereny gospodarskie. Rankiem we mgle z cudownymi widokami i przebijającymi promieniami słońca ruszyli śpiewając sobie: „każdy wschód słońca Ciebie przypomina, nie pozwól nam przespać poranka...”. Tutejsze tereny podobne są do polskich. Było też trochę parno, lało a nawet podobno pojawił się grad, ale jak mówi o. Tomek: „przed nami, za nami, ale nie w nas”.

Przeczytaj więcej tutaj

tagi: niniwa, wyprawa w nieznane
2014-09-08 09:03:55 K.Z.

Galeria: Wyprawa w Nieznane: 5 tydzień

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x