Wielki Test Języka Angielskiego

14 września w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Lublińcu ponad trzystu ochotników z naszego miasta i okolic wzięło udział w Wielkim teście Języka Angielskiego pod patronatem Starosty Powiatu Lublinieckiego, organizowanym przez Centrum Językowe Naczyńscy.

Przypomnijmy, że jest to ogólnopolska inicjatywa edukacyjna, która w 2014 roku ma swoją trzecią edycję. Jednego dnia, w jednym miejscu, mieszkańcy wielu miast Polski napisali test, dzięki któremu mogli bezpłatnie zweryfikować swój poziom znajomości języka angielskiego.

W ramach imprezy odbyło się również uroczyste wręczenie certyfikatów Cambridge oraz nagród w konkursie na najciekawsze hasło reklamowe Szkoły Językowej Naczyńscy. Zanim to jednak nastapiło wszyscy zgromadzeni mieli okazję do wysłuchania konwersacji oraz piosenek w języku angielskim przygotowanych przez uczniów ww. Szkoły. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Starosta Powiatu Lublinieckiego pan Joachim Smyła, Burmistrz Miasta Lublińca pan Edward Maniura oraz Zastępca Burmistrza pani Anna Jonczyk- Drzymała.

Cała uroczystość została świenie przygotowana i przebiegła w miłej, sprzyjającej pogłębianiu wiedzy atmosferze. Podziękowania należą się zarówno organizatorom jak i sponsorom imprezy. Miejmy nadzieję, że ta niezwykle ciekawa inicjatywa, jaką bez wątpienia jest Wielki Test Języka Angielskiego będzie kontynuowana w następnych latach przyciągając coraz większe rzesze entuzjastów.

Galeria: Wielki Test Języka Angielskiego

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x