Szkółka pływania  - Edycja Jesienna

Szkółka pływania - Edycja Jesienna

17 września 2014, godz. 10:43
T.R.
Udostępnij: Kopiuj link

Serdecznie zapraszamy dzieci na udział w zajęciach z nauki pływania, w ramach programu „Już Pływam”. Cykliczne zajęcia uczące podstaw nauki pływania, będą prowadzone 2 razy w tygodniu. Rozpoczęcie zajęć dnia 23.09.2014 rok.

Uczestnicy nauki pływania powinni mieć ukończone 8 lat. Zapisy na zajęcia będą się odbywać w formie zgłoszeń do dnia 07.10.2013 roku na adres e-mail plywaniezapisy.lubliniec@op.pl z dopiskiem (Jesienna szkółka pływania), w treści proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, adres zamieszkania, wiek, jaka szkoła. (po wpłynięciu zgłoszenia, organizator odeśle odpowiedz o przyjęciu!, i informację o zajęciach). Celem kursu jest popularyzacja nauki pływania, oraz podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, wśród dzieci i młodzieży oraz ograniczenie w ten sposób statystyki utonięć. Propagowanie wśród dzieci i młodzieży, sportowej rywalizacji, upowszechnianie zasad Kultury Fizycznej, zmobilizowania dzieci do podjęcia działań w zakresie poprawy swoich umiejętności pływackich.
Ilość miejsc ograniczona! Na pierwsze zajęcia dzieci muszą przyjść z rodzicami. Zajęcia będą prowadzone przez Instruktora Pływania.
Koszt udziału w zajęciach na podstawie aktualnego cennika na pływalni.

Serdecznie zapraszamy:
Informacje tel. 660-271-419
Organizator: Urząd Miejski w Lublińcu, Zarząd Gospodarki Komunalnej Lokalowej i Ciepłownictwa w Lublińcu.
Partnerzy: WOPR O.M. Lubliniec.
Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta Lublińca.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu