Remontowali przejazd pod wpływem alkoholu

Remontowali przejazd pod wpływem alkoholu

14.10.2014 9:11
KPP Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Informacja od mieszkańców i natychmiastowa reakcja dzielnicowego przyczyniły się do zapewnienia bezpieczeństwa na remontowanym przejeździe kolejowym w Herbach. W wyniku interwencji zatrzymani zostali trzej mężczyźni, którzy będąc pod wpływem alkoholu, wykonywali prace budowlane. Za podejmowanie czynności zawodowych pod wpływem alkoholu, budowlańcy zostali ukarani kilkuset złotową grzywną.

O utrudnieniach dla pieszych na remontowanym przejeździe kolejowym w Herbach tj. braku kładki oraz braku właściwego oznakowania miejsca prowadzonych prac, mieszkańcy Herb w minioną środę poinformowali dzielnicowego. Interwencja st. asp. Macieja Łebka spowodowała, że tego dnia na miejsce przyjechali przedstawiciele gminy z wójtem na czele, osoby odpowiedzialne za prowadzone prace remontowe oraz pracownicy. W trakcie rozmów, uwagę dzielnicowego zwróciło zachowanie trójki mężczyzn zajmujących się demontażem chodnika. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że znajdowali się oni pod wpływem alkoholu. Za podejmowanie czynności zawodowych w takim stanie budowlańcy zostali ukarani kilkuset złotową grzywną. Kilka godzin później piesi mogli już bezpiecznie przechodzić po specjalnej kładce.

Komentarze

kolega 2014-10-15, 10:28:54
Zgłoś
super
Super Maciek tak trzymać
Adam 2014-10-14, 15:06:46
Zgłoś
słaba kara
Wydaje mi się, że trochę słaba ta kara dla "fachowców" ale może mi się tylko wydaje. Wie ktoś może które przepisy regulują konsekwencje pijanych lub wypitych pracowników na budowie ?
rem-bud 2014-10-14, 14:59:04
Zgłoś
a o so chodzi
gutek 2014-10-14, 12:20:50
Zgłoś
sąsiad
a mój sąsiad też donosi - dobre wzorce - postawa obywatelska nie zna granic.
toja 2014-10-14, 11:13:32
Zgłoś
Kilkaset peelenów za pracę na bańce??? To wystarczy???
Resztę kosztów poniesie podatnik… wolniejsza, źle wykonana praca, którą należy poprawiać…. Niczego się nie uczycie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu