II Gala Wolontariatu

Organizatorzy II Gali Wolontariatu - Dom Pomocy Społecznej "Zameczek", Zakład Karny oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zameczka w Lublińcu serdecznie Państwa zapraszają do udziału w tym przedsięwzięciu. Gala odbędzie się 04.12.2014 r. W Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura oraz Starosta Powiatu Lublinieckiego - Joachim Smyła.

Głównym celem Gali jest zaprezentowanie bogatego dorobku różnych organizacji w zakresie wolontariatu. Ponadto impreza ma uwrażliwić wszystkie osoby na krzywdę i cierpienie drugiego człowieka. Poprzez Galę chcemy zintegrować organizacje oraz instytucje działające na rzecz rozwoju wolontariatu oraz społeczności lokalnej.

Kliknij tutaj aby pobrać regulamin II Lublinieckiej Gali Wolontariatu wraz z formularzem zgłoszeniowym

Z wyrazami szacunku
Organizatorzy

tagi: Lubliniec, Anna Jonczyk-Drzymała
2014-10-15 12:00:51 I.W.

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
Wychowawca 2014-10-30, 16:25:09

nominowani wolontariusze mogą być uczniami szkół
Nauczycielu, regulamin i formularz zgłoszeniowy IIGali daje możliwość zgłaszania indywidualnie lub zespołowo uczniów szkół którzy są wolontariuszami.Proszę jeszcze raz przeczytać powyższe załączniki ze szczególną uwagą.

  Zgłoś komentarz

NAUCZYCIEL 2014-10-29, 22:22:05

Dlaczego zmieniła się formuła konkursu tak diametralnie, formularz zgłoszeniowy i regulamin jest tak napisany, że nie ma możliwości zgłoszenia młodych wolontariuszy ze szkół podstawowych i gimnazjów.

  Zgłoś komentarz

zamkowa baba 2014-10-17, 15:32:00

Gala
Krótko mówiąc organizatorzy dostaną premie i nagrody. W końcu jakoś to trzeba nazwać na koniec roku. Zeby pretensji nie było.

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x