Sonda: Wojciech Buchelt czy Edward Maniura

Sonda: Wojciech Buchelt czy Edward Maniura

20 października 2014, godz. 8:44
red
Udostępnij: Kopiuj link

Za 4 tygodnie będziemy już wiedzieć kto został Burmistrzem Lublińca na następne cztery lata. Już dzisiaj zachęcamy do głosowania w naszej sondzie. Kto Twoim zdaniem wygra wybory na Burmistrza Miasta Lublińca? Kandydatów jest dwóch: Wojciech Buchelt oraz Edward Maniura.

Komentarze

W
Wiesio 2 listopada 2014, godz. 13:48
Zgłoś
Ja tylko chcę kompetentnego Burmistrza.

Kiedy głosowałem na Maniurę pierwszy raz to zapowiadał, że Lubliniec zacznie się rozwijać i szybko ludność wzrośnie do ponad 30 000. Powód? Fabryki japońskie, budowa zakładów, przyciągnięcie firm transportowych itp. Z tych obietnic nic nie zostało, a ludność zmniejszyła się i wynosi poniżej 24 000, a realnie jest dużo mniej. Są miasta , które rozwijają sie w Polsce i nie chodzi tutaj o robienie dzieci. Co Wy z Pisu jesteście? Chcę tylko burmistrza menagera, który potrafi wykorzystać atuty Lublińca dla nas.... a nie tylko dla siebie!

M
markopolo 2 listopada 2014, godz. 11:22
Zgłoś
do Wiesia

Nie wiem ile masz lat. Może nie masz pojęcia jak Lubliniec wyglądał 20/25 lat temu, a jak wygląda teraz. Jeżeli sądzisz, że burmistrz jest od płodzenia dzieci , to winszuję poczucia humoru. Miejsca pracy tworzą przedsiębiorcy, nie burmistrz - on jedynie może je tworzyć w UM. Na szczęście nie tworzył. Młodzi jadą za granicę, bo są wolni i mogą jechać dokąd chcą, kiedyś nie mogli. Jeżeli żądasz, żeby Polska w 2014 roku była bogatsza niż Niemcy, czy Anglia, i lepiej rządzona, to zabierz się do roboty lub sam kandyduj na burmistrza, a nie narzekaj.

H
Hę? 1 listopada 2014, godz. 22:28
Zgłoś
do Wiesia! Odpowiedz na takie pytanie: Dlaczego MATKI POLKI rodziły komunistom dzieci na potęgę, a w wolnej Polsce nie chcą rodzić dzieci?

Ł
łyso łosiu ? 1 listopada 2014, godz. 22:22
Zgłoś
Wiesiu, weź się za swoją babę, to ludność przestanie się zmniejszać!

Ilu było obywateli Lublińca uprawnionych do głosowania w 2006 r. (początek pierwszej kadencji Pana Maniury), a ilu uprawnionych do wyborów jest w obecnych wyborach w 2014 r.?

W
Wiesio 1 listopada 2014, godz. 21:57
Zgłoś
do PR Maniury Edeltraudy

Największe w historii bezrobocie, zmniejszenie ludności w Lublińcu. Gdzie ten " WYKWIT" ?! Człowieku jaki rozwój Lublińca? Nie pisz głupot... chyba że nieźle Ci za to płacą.. w końcu w Lublińcu roboty ni ma tylko pijar rmaniurowy nieźle zarabia. Jeśli tak to rozumiem...

E
Edeltrauda 1 listopada 2014, godz. 11:07
Zgłoś
do Wiesia

Lubliniec nie jest niszczony. Lubliniec kwitnie i rozwija się jak nigdy w historii. Trzeba być ślepym albo głupim, żeby tego nie widzieć. To przede wszystkim efekt polskich przemian po 1989 roku, ale również burmistrza Maniury i jego działań. Różnicę widać wyraźnie porównując władze miasta do władz powiatu. W powiecie widać PRL, w mieście Europę XXI wieku.

O
oddział 6 / męski 31 października 2014, godz. 21:44
Zgłoś
Jestem za Sz.P. Burmistrzem! Jednak stawiam wymogi.

Niech będzie do 2026 a nawet 2034 roku. Mickiewicza ma stać się Piątą Aleją. Ma być popularna i rozpoznawalna na Śląsku jak Grunwaldzka. Ma być zgodnie z dyrektywą - rozpoznawalną i być symbolem zamożności. Ma być po prostu super przestrzenią dla turystów i mieszkańców. Nie wymagam metra. Ale niech to będzie enklawa dla bogatej sfery, ekskluzywną i luksusową przestrzenią biznesu lokalnego. Kilka razy w roku niech odbywają się na niej parady i pochody. Musi być bezpieczna czyli bez ruchu drogowego, rowerowego i mocno wstawionego pieszego. Dwa radary i czterdzieści kamer. Może kasyno, hotele, bulwar, ***** hotele ale nic na chama.

W
Wiesiu 30 października 2014, godz. 12:18
Zgłoś
Maniura to bardzo kiepski burmistrz

Poza wychwalaniem swojej osoby pod niebiosa, doprowadził do odpływu ludności z Lublińca. To jest tragedia! Najgorsze jest to, że tacy ludzie jak Edeltrauda mając swoje małe interesiki w układzie niszczą miasto popierając tego obcego człowieka.

E
Edeltrauda 29 października 2014, godz. 14:25
Zgłoś
do nikifusia lublinieckiego

Nie mieszaj Maniury z nierobami ze starostwa. Burmistrz nie licząc czasu dogląda miasta, spotyka się z mieszkańcami, prowadzi dialog z otwartą przyłbicą. Smyła boi się mieszkańców, nie uczestniczy w życiu społeczności, ucieka przed młodzieżą, prokuratorów i sądów używa przeciw wyborcom. Nie cierpi, słusznej często, krytyki. Skupia wokół siebie miernych, biernych ale wiernych. Stworzył klasyczną klikę, a głównym doradcom uczynił Koninę z Koszęcina, który równo miesza mu w głowie, czekając na okazję, by go załatwić, jak załatwił już niejednego w swym życiu.

M
Mija 28 października 2014, godz. 18:59
Zgłoś
Sukcesy Maniury? Długa lista?

sukcesy? Chodzi Ci o Dinopark, czy inwestycje japońskie, czy Aquapark, czy może darmowy internet? Taa... lista jest bardzo długa.. Pamiętasz jak Lubliniec miało odwiedzać 400 000 turystów?

Pokaż wcześniejsze komentarze

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu