Sparta na czwartym miejscu w tabeli

Lidze okręgowej rozpoczęły się mecze rewanżowe. Do przerwy zimowej każda z drużyn rozegra jeszcze dwa mecze. Po trzynastu kolejkach Sparta Lubliniec zajmuje czwarte miejsce w grupie II. Jest to ostatnie miejsce pozwalające po rundzie zasadniczej walczyć o awans do czwartej ligi. Pozycję niżej w tabeli zajmuje Skra II Częstochowa, która na swoim koncie posiada taką samą liczbę punktów co Sparta.

W miniony weekend Sparta wygrała z Mechanikiem Kochcice 3:2. Mechanik aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Do przerwy goście wygrywali 1:2. Nasi piłkarze pierwszą bramkę stracili już w trzeciej minucie spotkania. Na szczęście trzy minuty później było już 1:1. Sparta Lubliniec traci aż osiem punktów do lidera grupy drugiej Lotnika Kościelec.

Sparta Lubliniec - Mechanik Kochcice 3:2 (1:2)
Kmieć 6', T.Białas 74', Markowski 77' - Chmielewski 3', Droździok (głową) 38'

SPARTA: Saflik - Leszczyński (46' Suchy), Krzywański, Gruca, Markowski, T.Białas, Maćkowiak (85' Olszok), D.Gadecki, Knejski, Kmieć (73' P.Białas), Skolik

MECHANIK: Raszewski - Sz.Strzoda, Kazior, Chmielewski (66' Vieth), Ledwoń (75' Kiljanek), M.Czaja (80' Anders), Koza, Mańka, Kocyba, Ł.Strzoda, Droździok (66' Oszielor)