III Zaduszki Muzyczne u Oblatów

III Zaduszki Muzyczne u Oblatów

04.11.2014 12:36
Adam Helisz
Czytanie treści strony dostępne

2 listopada w kościele pw. św. Stanisława Kostki miały miejsce III Zaduszki Muzyczne u Oblatów. Zaduszki rozpoczęła Adoracja Najświętszego Sakramentu z muzyczną modlitwą uwielbienia. Następnie odmówiony został różaniec z wypominkami za zmarłych.

Zaduszki Muzyczne u Oblatów zakończyła uroczysta msza św. połączona z poświęceniem ognia. Tego wieczoru nie tylko można było odczuć klimat zadumy w piosenkach, ale i wchodząc do Kościoła czuło się już niepowtarzalną atmosferę poprzez rozstawione rzędy lampionów w przejściach między ławkami. Oprawę III Muzycznych Zaduszek u Oblatów zapewnił Chór Con Brio przygotowany przez Henrykę Pałus oraz Marię Jędrysik. Gościnnie wraz z chórem zaśpiewał Mirosław Kopyto. Wszyscy zebrani tego wieczoru mogli również zobaczyć inscenizację w wykonaniu młodzieży opowiadającej o tym co jest naszą prawdą i drogą oraz życiem czyli Jezusie. Kolejne Zaduszki U Oblatów już za rok.

Galeria: III Zaduszki Muzyczne u Oblatów

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu