Turniej Piłki Siatkowej

Już 15 raz STS Victoria Lubliniec uczciła Narodowe Święto Niepodległości organizując Turniej Piłki Siatkowej. W tegorocznej edycji uczestniczyło 7 zespołów z Gliwic, Bytomia, Dobrodzienia, Kalet, Koszęcina, Kuczowa i Lublińca. Po eliminacjach, rozgrywanych w grupach, najlepsze zespoły rywalizowały ze sobą o najwyższe lokaty.

Zwycięzcą XV Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Święta Niepodległości został zespół z Koszęcina, pokonując rywali z Lublińca. Kolejne miejsca zajęli siatkarze z Gliwic, Kuczowa,Bytomia, Dobrodzienia i Kalet. Sam turniej był kolejną okazją do promowania siatkówki w naszym mieście, dał możliwość sportowego spotkania środowisk siatkarskich oraz kolejny raz pokazał, że narodowe święta można uczcić na sportowo, w przyjaznej atmosferze. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy pomagali w organizacji tego turnieju. Dziękujemy sponsorom, w tym Caffe Bohema za obsługę gastronomiczną. mamy nadzieję, że dla zawodników była to fajna, sportowa zabawa, choć trzeba przyznać, że poziom sportowy był bardzo wysoki, jak na zespoły amatorskie. Gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że spotkamy się za rok.

tagi: STS Victoria Lubliniec, Siatkówka, Sport, Lubliniec, powiat lubliniecki
2014-11-14 11:58:38 STS VICTORIA LUBLINIEC

Galeria: Turniej Piłki Siatkowej

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x