Reklama Lubliniec Info

OD  PRZEDSZKOLA STRZELAM  GOLA

W sobotnie przedpołudnie - 15.11.2014r. na gościnnej hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Lublińcu, odbyły się IX Mistrzostwa Przedszkolaków w Piłce Nożnej pod hasłem „Od przedszkola strzelam gola”. Organizatorami zawodów było Przedszkole Miejskie nr 8 w Lublińcu oraz Akademia Sportowa Lubliniec. W turnieju udział wzięło 7 drużyn dziewcząt i chłopców w wieku 5-6 lat z lublinieckich przedszkoli – w sumie prawie 100 zawodników. Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem nie tylko dzieci ale i ich rodziców, rodzeństwa a nawet dziadków. Trybuny zapełniły się kibicami, którzy żywiołowo reagowali na kolejne akcje i gole małych piłkarzy.

Wszystkie przedszkola otrzymały z rąk pana burmistrza Edwarda Maniury i honorowego gościa pana Zygmunta Anczoka puchary, pamiątkowe dyplomy a przedszkolaki pierwsze w życiu złote medale. Dodatkową atrakcją był konkurs piłkarski dla rodziców „złoty strzał”.
Organizatorzy turnieju - prezes Akademii Sportowej Cezary Białas i dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 8 Barbara Gruca gratulowali wszystkim przedszkolakom zaangażowania i wspaniałej sportowej walki, a kibicom podziękowali za stworzenie wspaniałej, rodzinnej atmosfery. Akademia zaprasza wszystkich przedszkolaków do przygody z piłką. W dzieciach drzemią bowiem olbrzymie pokłady energii, które warto od najmłodszych lat kierować w stronę aktywnych i ciekawych form spędzania wolnego czasu.
Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do śledzenia strony internetowej klubu www.akademiasportowa.pl, gdzie można uzyskać informacje o działaniach klubu.

tagi: Edward Maniura, Akademia Sportowa Lubliniec, Piłka nożna, Lubliniec, powiat lubliniecki, Burmistrz
2014-11-19 13:36:48 Akademia Sportowa Lubliniec

Galeria: OD  PRZEDSZKOLA STRZELAM  GOLA 2014

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x