Reklama Lubliniec Info

Mikołajki w Lublińcu: Dulux, siatkówka, lodowisko

Obchody dnia Świętego Mikołaja w naszym mieście rozpoczęły się od wspólego malowania sali gimnastycznej Gimnazjum numer 1 w ramach akcji Dulux Let's Colour. Nie zabrakło oczywiście największej atrakcji imprez Duluxa- psa Dulka. To już druga odsłona akcji w Lublińcu. Przypominamy, że wcześniej nasi mieszkańcy nadali kolory Przedszkolu numer 7.

Równolegle z wielkim malowaniem odbył się turniej siatkarski organizowany przez STS Victoria- "Mikołaj z Victorią". Rywalizacja młodych zawodniczek lublinieckiego klubu była niezwykle zacięta, a wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych ważyły się do samego końca. 

Również na basenie mejskim odbyły się V Mikołajkowe Zawody Pływackie dla dzieci.

Około godziny 16 na bulwar imienia Franciszka Grotowskiego zawitał sam Święty Mikołaj. Nastąpiło także od dawna wyczekiwane otwarcie lodowiska. Pomimo, iż termometr wskazywał kilka stopni powyżej zera, ogromne rzesze sympatyków szaleństw na lodzie postanowiły już teraz otworzyć tegoroczny sezon.

 

Galeria: Mikołajki w Lublińcu: Dulux, Siatkówka, Lodowisko

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x