Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

Zgodnie z zapowiedzią 6 grudnia 2014 roku w hali sportowej Gimnazjum nr 1 odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej, którego organizatorem było Społeczne Towarzystwo Siatkarskie Victoria Lubliniec. W turnieju brało udział prawie 100 zawodniczek, które na co dzień reprezentują barwy klubu.

Wewnętrzny turniej siatkarski był znakomitą okazją do wspólnej sportowej zabawy oraz zaprezentowaniem swoich umiejętności siatkarskich przed licznie zebraną publicznością, która w znakomitej większości składała się z rodziców, naszych zawodniczek. To było fajne sportowo – rodzinne święto lublinieckiej Victorii. Cały turniej rozpoczęliśmy od wspólnego tańca zawodniczek i trenerów, a następnie, przy znakomitym dopingu publiczności rozpoczęły się siatkarskie zmagania. Wszystkie zawodniczki, podzielone na kategorie wiekowe, rywalizowały w dwójkach, trójkach i czwórkach siatkarskich. Tym razem zwycięzcami turnieju zostali wszyscy. Każda zawodniczka otrzymała mikołajkowy podarek, a dodatkowym prezentem była owacja rodziców, którzy z pełnym zaangażowaniem śledzili poczynania i siatkarskie umiejętności swoich pociech.

Dziękujemy rodzicom za miłe słowa pod adresem organizatorów i zapewniamy, że zadowolenie i uśmiechy na twarzach Waszych dzieci, są dla nas najlepszym mikołajkowym prezentem. Teraz czeka nas kolejna porcja ligowych zmagań ale jak zwykle będzie również czas na zabawę i kolejne sportowe przygody.

Galeria: Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej 2014

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x