Dni otwarte w Przedszkolu Miejskim nr 8

Dnia 14 i 15-go stycznia 2015r. w Przedszkolu Miejskim Nr 8 odbyły się DNI OTWARTE. Rodzice wraz z przyszłymi przedszkolakami mieli możliwość poznać panią dyrektor Barbarę Grucę, pracowników oraz organizację i funkcjonowanie placówki. Dzieci mogły zapoznać się z atmosferą zabaw i zajęć jakie odbywają się na co dzień w przedszkolu.

Mieli możliwość obejrzenia „Bajkowych jasełek” w wykonaniu najstarszej grupy, jak również teatrzyku kukiełkowego znanej i lubianej bajki pt. „Czerwony Kapturek” przygotowanego przez panie nauczycielki.

Przyszli przedszkolacy z wielkim zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach eksperymentalnych wcielając się na chwilę w „Małych Einstainów”. Dzieci chętnie brały udział w zabawach muzyczno-kołowych, zajęciach sportowych a nawet przygotowywali sałatkę warzywną poznając wartości odżywcze różnych składników. Nie zabrakło również najbardziej kreatywnych zajęć pt. „Malujemy, rysujemy, wycinamy, naklejamy”, gdzie mali uczestnicy wykazali się ogromnym talentem i zapałem do dalszej zabawy.

Zamek dmuchany, który czekał w tym dniu na małych gości, cieszył się dużym zainteresowaniem i z pewnością umilił maluchom pierwsze dni w ich przyszłym przedszkolu. Oczywiście nie zabrakło rozmów z panią dyrektor i nauczycielami, którzy starali się odpowiedzieć na każde zadane pytanie zainteresowanych. Wszystkie dzieci opuściły przedszkole z uśmiechem na twarzy, kwiatkiem w dłoni oraz „ głową pełną pomysłów i nowych doświadczeń”.
Dni otwarte pozwoliły przedstawić naszą placówkę jako środowisko przyjazne dziecku, otwarte na jego potrzeby oraz wychodzące naprzeciw oczekiwaniom rodziców.

Danuta Pasieka
Jolanta Skwarska

tagi: Lubliniec, dni otwarte, powiat lubliniecki, przedszkole, przedszkole Lubliniec
2015-01-20 09:15:27 D.P., J.S.

Galeria: Dni otwarte w Przedszkolu Miejskim nr 8

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x