Ferie zimowe na Basenie krytym

Ferie zimowe na Basenie krytym

28 stycznia 2015, godz. 10:32
WOPR Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Serdecznie zapraszamy dzieci, na kolejny kurs nauki pływania w ramach programu „Już pływam”, realizowanego corocznie, podczas Zimowej Szkółki nauki pływania, pod nazwą „Ferie zimowe na basenie krytym”. Zajęcia będą prowadzone w grupach, początkująca i pływająca, w godz., od 9.00 do 13.00, Codziennie od 02.02 do 13.02.2015 roku, na Basenie Krytym w Lublińcu.

Uczestnicy nauki pływania, powinni mieć ukończone 8 lat. Na zajęciach będzie obowiązywał podział na grupy, grupa początkująca, zaczynająca od podstaw, grupa – pływająca, chcąca podszkolić swoje umiejętności pływania, (minimum bardzo dobra umiejętność pływania stylem grzbietowy). Zapisy na zajęcia będą się odbywać w formie zgłoszeń, na adres e-mail, plywaniezapisy.lubliniec@op.pl w treści proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, wiek, jaka szkoła i jaka grupa, (początkującą czy pływająca),w grupie pływającej dziecko powinno bardzo dobrze pływać stylem grzbietowym!!! Po organizacji grupy, organizator odeśle informacje o zajęciach oraz czy dziecko się zakwalifikowało na zajęcia.

Celem kursu jest popularyzacja nauki pływania oraz podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, dzieci i młodzieży oraz ograniczenie w ten sposób statystyki utonięć. Propagowanie wśród dzieci i młodzieży, sportowej rywalizacji, upowszechnianie Kultury Fizycznej, zmobilizowania dzieci i młodzieży do podjęcia działań w zakresie poprawy swoich umiejętności pływackich.

Ilość miejsc ograniczona!!! Na pierwsze zajęcia dzieci muszą przyjść z rodzicami w celu podpisania zgody. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanego Instruktora Pływania.
Przewidziane atrakcje podczas zajęć, nagrody rzeczowe oraz słodki upominek. Możliwość egzaminowania na odznakę „Już Pływam”, zaliczenia sprawnościowe, oraz egzaminy na kartę pływacką.
Dla niektórych, będzie to wspaniały początek przygody z wodą, pływaniem, a dla pozostałych doskonalenie swoich umiejętności, oraz nauka nowych styli. Mamy nadzieję, że dla całej grupy będzie to wspaniała przygoda, która w przyszłości zaowocuje w dalszych wodnych zmaganiach.

Serdecznie zapraszamy !!!
Więcej informacji
Informacje tel. – 502-276-218

Organizator: - Zarząd Gospodarki Komunalnej Lokalowej i Ciepłownictwa w Lublińcu.
- Urząd Miejski w Lublińcu.
Partnerzy; - WOPR, O.M. Lubliniec
Impreza „ Pod Patronatem, Burmistrza Miasta Lublińca”.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu