III Nocny Halowy Turniej Piłki Nożnej

III Nocny Halowy Turniej Piłki Nożnej

23.02.2015 12:54
Damian Rupik
Czytanie treści strony dostępne

Już po raz trzeci lublinieccy oldboje organizują nocny, halowy turniej piłki nożnej. Przed trzema laty grupa zapaleńców, byłych zawodników Sparty, którzy ukończyli 35 rok życia wpadła na pomysł zorganizowania takich zawodów.

W pierwszej edycji w turnieju wzięły udział drużyny z naszego powiatu oraz zaprzyjaźniona ekipa Izostalu Zawadzkie. Wtedy Sparta nie była zbyt gościnna i wygrała rozgrywki. W drugiej edycji udział wzięły trzy ekipy przyjezdne w tym jedna z czeskich Slużowiic a wygrana przypadła oldbojom Górnika Zabrze. W najbliższy piątek na parkiecie w L.O. im. A. Mickiewicza zmierzą się następujące zespoły, podzielone na dwie grupy: Sparta I, Sparta II, Górnik Zabrze, Piast Gliwice, Zagłębie Dąbrowa Górnicza, Izostal Zawadzkie, TKKF Pedagog Lubliniec, Oldboys Osadnik Babienica.

Początek zawodów w najbliższy piątek 27 lutego o godz. 18.oo – mecz finałowy przewidziany jest około godz. 1.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki halowej, wstęp wolny. Dodatkowo dla każdego kibica przewidziany jest słodki poczęstunek.

Komentarze

oko 2015-02-24, 11:17:17
Zgłoś
oko
Ale się nasi oldboje rozwinęli HOHOHO............ Idea super. Byłem raz na ich turnieju i śmiało mogli by jeszcze rywalizować na boiskach naszego powiatu.

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu